Strona 1 z 1

Montaż klimatyzacji

: 22 sie 2021, 21:41
autor: tabita-64
Hejka kochani. Uważacie, że klimatyzacja domowa Łódź to dobre rozwiązanie? Mam na myśli fakt, że niektórzy uważają takie instalacje za szkodliwe, chociaż mnie to niekoniecznie przekonuje. Chciałabym usłyszeć opinie od osób posiadających jakąś sensowną wiedzę w tym zakresie. Byłoby świetnie.

Re: Montaż klimatyzacji

: 09 lis 2021, 12:11
autor: Klemensik847
Jeśli chodzi o klimatyzację do domu, to najlepiej się zwrócić do tych speców: https://www.soltherm.pl/klimatyzacja-do-domu/ są świetni. Zakładali u nas i wszystko działa bez zarzutu. Już chyba czwarty rok cała instalacja ma i idealnie funkcjonuje. Panowie nie tylko założyli, ale też doradzili, na jakie rozwiązanie się zdecydować i wytłumaczyli dlaczego. Teraz też u nich serwisujemy sprzęt, tzn. poddajemy okresowym przeglądom. Mamy wtedy pewność, że całość będzie działać bez zarzutu przez długi długi czas.

Re: Montaż klimatyzacji

: 22 gru 2021, 22:18
autor: górakowski
To zadanie powierzyliśmy już do Elektroklim https://www.elektroklim.pl/klimatyzacja . Oni odpowiadali za zrealizowanie pelnego i profesjonalnego montazu klimatyzacji, ale i wentylacji. Tym sposobem warunki pracy na terenie naszego zakladu staly sie bardziej przyjazne i przystepne. Montuja zarowno do biur, jak i domow takze na pewno Wy odnajdziecie w tym cos dla siebie. Koniecznie rozwac inwestycje tego typu, gdyz znacznie poprawi to warunki pracy.