Strona 1 z 1

Osłony słoneczne

: 12 lip 2019, 18:44
autor: Marysia_89
Cześć,

W związku z upałami, które cały czas występują postanowiłam kupić nowe rolety do mojego domu, te które mam teraz w ogóle się nie nadają. Przepuszczają słońce i w mieszkaniu robi się bardzo gorąco.
Trochę poszukałam w sieci i znalazłam rolety dzień noc w sklepie Perfecta Wrocław.
Nie jestem tylko trochę pewna działania takich rolet.
Czy ktoś z was takie ma? Czy sprawdzają się u was w takie upały?

Re: Osłony słoneczne

: 20 lip 2019, 12:44
autor: ArkadiuSz
Aby to również ładnie wyglądało to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci zastosowanie rolet np. dzień/noc które zapewnią Wam prywatność i jednocześnie skuteczną ochronę przed słońcem, dlatego jak znajdziesz wolną chwile to polecam zwrócić uwagę na ofertę https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html gdzie znajdziesz szeroki wybór propozycji kolorystycznych, ale również modeli rolet bezinwazyjnych. My zdecydowaliśmy się na PROMO w kolorze kremowym. Wyróżnia ich przede wszystkim bardzo dobre wykonanie, przystępna cena i też sprawnie zrealizowane zamówienie.

Re: Osłony słoneczne

: 29 sie 2019, 19:28
autor: styrman
Do rolet, nawet tych klasycznych z systemem żyłkowym, można dopasować napęd elektryczny, który znacznie podniesie komfort użytkowania. Systemy automatyki do rolet dostępne na sukcesgroup.pl, świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach na poddaszu, gdzie dostęp do okien jest ograniczony. To także spore udogodnienie w sypialni, czy salonie, gdzie możemy regulować światło słoneczne pilotem bez wstawania z kanapy lub łóżka.

Re: Osłony słoneczne

: 07 wrz 2019, 13:38
autor: malaaa9899
Też mi się coś takiego przyda, ale na tarasie, ponieważ z biegiem czasu ludzie mają coraz to większą świadomość tego, co się dzieje z ich ciałem, organizmem i skórą, jeśli źle się opala i jeśli za często korzysta się z solarium. Teraz jest taka możliwość, jak samoopalacze z fajnym i naturalnym składem i takie produkty oferuje firma http://sklep.timetotan.pl/ Warto się rozejrzeć, bo delikatna opalenizna jest bardzo ładna.

Re: Osłony słoneczne

: 04 gru 2019, 13:53
autor: freddy
Ja polecam wam zainteresować się okiennicami, które znacznie lepiej się prezentują w porównaniu z innymi osłonami okiennymi. Dobrą firmą, która wykonuje okiennice drewniane jest http://www.inwood.pl/ Polecam wam zajrzeć na ich stronę.

napędy do bram dwuskrzydłowych cena