Strona 1 z 1

Sprawdzony kantor

: 15 lip 2019, 17:00
autor: ponczek678
Zależy mi na jakiejś sprawdzonej pozycji. Mam do wymiany sporo pieniędzy i nie wiem na co się zdecydować. Dużo dobrego słyszałem o http://kantor.kolobrzeg.pl . Korzystaliście może z ich oferty?

Re: Sprawdzony kantor

: 25 sie 2019, 23:47
autor: arkopolo
Ja wymieniam juz tylko i wylacznie online przez https://amronet.pl/ - maja dobry kurs, wyplaty natychmiastowe za darmo do bankomatow, a dodatkowo czesto trafiaja sie jakies promocje, wiec mozna naprawde przyrobic :)

Re: Sprawdzony kantor

: 18 paź 2019, 18:31
autor: Flaminga
Też uważam, że najkorzystniej jest korzystać z kantorów online. I to pod wieloma względami. Wygodnie, nie trzeba nosić dużej kasy przy sobie po mieście ani niczym się fatygować. A dobrych kantorów online nie brak. Zobaczcie sobie chociażby kantor Waluteo. Ceny walut mają korzystne, u nich spread wynosi zaledwie 1 ciut ponad 1 gr.

Re: Sprawdzony kantor

: 29 gru 2019, 22:06
autor: Copel
A czy te kursy lewa są aktualne? Nie znam się na tym i nie wiem jaki portal jest rzetelny. Chociaż polecił mi to znajomy, który pracuje w kantorze dlatego chyba się na tym zna. Dajcie znać jak macie jakieś inne sprawdzone tego typu strony. Liczę na waszą pomoc tutaj.

Re: Sprawdzony kantor

: 15 sty 2020, 10:06
autor: freddy
Jeżeli mieszkacie lub przebywacie w Warszawie i rozglądacie się za sprawdzonym i zaufanym kantorem to polecam wam skontaktować się z http://kantoralex.pl/ Tam spotkacie się z korzystnymi kursami walut i profesjonalną obsługą.

Re: Sprawdzony kantor

: 10 kwie 2020, 18:19
autor: Domek
W takim razie może warto zwrócić uwagę na kantor online ranking w którym na spokojnie sprawdzicie sobie najlepsze oferty i jednocześnie porównacie możliwości jakie zapewnia dana firma wraz z opiniami klientów. Jednak jest to swego rodzaju dodatkowe zapewnienie, że wybieramy mądrze oraz że jakaś ukryta opłata zaraz nie ściągnie nam sporej sumy pieniędzy.

Re: Sprawdzony kantor

: 14 lip 2020, 18:04
autor: dorszek
Ja korzystam ze sprawdzonej strony która umożliwia przelew zagraniczny bez dodatkowych kosztów.
Tutaj namiary do tej firmy klik-24.com

Re: Sprawdzony kantor

: 22 mar 2021, 6:38
autor: Łasica23
ponczek678 pisze: ↑15 lip 2019, 17:00 Zależy mi na jakiejś sprawdzonej pozycji. Mam do wymiany sporo pieniędzy i nie wiem na co się zdecydować. Dużo dobrego słyszałem o http://kantor.kolobrzeg.pl . Korzystaliście może z ich oferty?
Kantory to przydatna rzecz, kiedyś jednak ludzie im nie ufali zbytnio, w sensie tym internetowym. Teraz jest o nich więcej informacji, są rankingi itd. Zobaczyć możesz sobie np. ten https://rankingkantorow.pl/amronet-pl/. Bardzo fajnie się prezentuje.

Re: Sprawdzony kantor

: 26 mar 2021, 15:30
autor: Zesław
Ja zawsze wymieniam pieniądze w kantorze Cent w Opolu - mają największy wybór walut i najbardziej opłacalne kursy w całym mieście. Na ich stronie znajduje się przelicznik, więc można sobie od razu sprawdzić, ile pieniędzy się otrzyma: https://www.centkantor-opole.pl/kursy-walut Mają też opcję wymiany online - wtedy pieniądze zostaną dostarczone do domu.

Re: Sprawdzony kantor

: 26 mar 2021, 19:43
autor: eureka
W obecnych czasach i jeszcze z tą sytuacją z covidem, to uważam, że lepiej teraz korzystać z kantorów online. Można wszystko załatwić bez ruszania się z domu, więc jak widać wygodna opcja. Ja mam nawet swój ulubiony kantor, z którego zawsze korzystam https://www.kantor.pl/ maja dobre kursy walut, robią ekspresowo przelewy, nie trzeba czekać na pieniądze tylko chwila moment i cała kasa jest na koncie

Re: Sprawdzony kantor

: 08 maja 2021, 18:43
autor: Łinter
Cześć. Ja nie korzystam z kantorów, a jak muszę przelać pieniądze do Polski z zagranicy to używam do tego transfer24. W kilka minut mam pieniądze przewalutowane na PLN. Wydaje mi się, że tak jest łatwiej i szybciej, ale wiadomo wszystko zależy od tego ile chce się wymienić i na co potrzebne są pieniądze w innej walucie.

Re: Sprawdzony kantor

: 25 sie 2021, 20:01
autor: syśka
Jeżeli chodzi o sprawdzony kantor to z czystym sumieniem mogę polecić wam https://www.tothemoon.com.pl/ . Bez problemu można tutaj wymienić kryptowaluty, stawki są odpowiednie, a prowizja bardzo niska. Dodatkowo gotówkę można wybrać w dowolnym bankomacie podając tylko kod

Re: Sprawdzony kantor

: 19 sty 2022, 12:05
autor: taknie0101
Pod koniec zeszłego roku na FinTwit (Finansowy twitter) rozgorzała dyskusja na temat przewagi 5 największych amerykańskich spółek nad zmianami indeksów, w skład których wchodzą. Sami zresztą do dyskusji się dołączyliśmy, zarówno retwitując dyskutowane wykresy i wyliczenia, jak i wpisem Grzegorza, który opisał nieścisłości z tym związane. Temat nieco ostygł po serii kolejnych wyliczeń, a ja chciałbym go podsumować jakąś praktyczną wskazówką, albo nawet dwiema.. Jeżeli mieszkacie lub przebywacie w Warszawie i rozglądacie się za sprawdzonym i zaufanym kantorem to polecam wam skontaktować się z tam spotkacie się z korzystnymi kursami walut i profesjonalną obsługą.


https://www.fxmag.pl/artykul/najwieksze-spolki-kontra-indeks-wynik-dyskusji-aspekt-inwestycyjny-i-samoregulujacy

Re: Sprawdzony kantor

: 19 sty 2022, 12:05
autor: taknie0101
Pod koniec zeszłego roku na FinTwit (Finansowy twitter) rozgorzała dyskusja na temat przewagi 5 największych amerykańskich spółek nad zmianami indeksów, w skład których wchodzą. Sami zresztą do dyskusji się dołączyliśmy, zarówno retwitując dyskutowane wykresy i wyliczenia, jak i wpisem Grzegorza, który opisał nieścisłości z tym związane. Temat nieco ostygł po serii kolejnych wyliczeń, a ja chciałbym go podsumować jakąś praktyczną wskazówką, albo nawet dwiema.
https://www.fxmag.pl/artykul/najwieksze-spolki-kontra-indeks-wynik-dyskusji-aspekt-inwestycyjny-i-samoregulujacy

Re: Sprawdzony kantor

: 19 sty 2022, 12:06
autor: taknie0101
Przypomnę tylko tytułem wstępu:
Jeden z inwestorów błędnie policzył stopę zwrotu indeksu Nasdaq bez jego pięciu największych spółek (komponentów), która okazała się w zeszłym roku „ponoć” ujemna i znacząco niższa niż samego indeksu.

Najbardziej śledzona profile podawały to dalej jako ciekawostkę wartą uwagi. Jednak inwestorzy obserwujący połapali się, że coś w tym wyliczeniach nie grało i zaatakowali autora. Ten więc przy pomocy tęgich głów matematycznych przeliczył wszystko ponownie i okazało się, że indeks bez 5 głównych komponentów jednak był zyskowny, ale nadal o ok. 16 punktów procentowych mniej niż pełen indeks z owymi 5 najcięższymi spółkami.


https://www.fxmag.pl/artykul/najwieksze-spolki-kontra-indeks-wynik-dyskusji-aspekt-inwestycyjny-i-samoregulujacy

Re: Sprawdzony kantor

: 01 paź 2023, 18:10
autor: stellaa
Myślę, że dolar amerykański jest bardzo popularną walutą i jego wymiany możemy dokonać w każdym kantorze. Natomiast, czy w każdym z kantorów dostaniemy odpowiednią cenę za niego? Niestety raczej nie wiele kantorów skupuje zdecydowanie taniej. Dlatego w przypadku wymiany dolara warto zapoznać się z ofertą https://pomaranczarnia.pl/kursy-walut/u ... merykanski sami się przekonacie, jaka jest różnica.

Re: Sprawdzony kantor

: 31 paź 2023, 23:53
autor: naska
Z tego co wiem to dzięki Aforti Exchange można otrzymać spersonalizowaną obsługę i wsparcie zespołu ekspertów, a także najlepsze kursy wymiany i wygodę w pełni zdalnego procesu. Myślę, że taki kantor będzie najbardziej sprawdzony