Strona 1 z 1

Ciekawe ozdoby do mieszkania

: 05 wrz 2021, 23:45
autor: Liwia89
Cześć forumowicze. Podobają się wam jakieś ozdoby do mieszkania, które wydają się nietypowe? Mam na myśli takie dekoracje jak mata magnesowa na lodówkę i inne. Teoretycznie to drobiazg, ale moim zdaniem nadaje zupełnie nowego charakteru. Dajcie znać, co sądzicie.

Re: Ciekawe ozdoby do mieszkania

: 18 wrz 2021, 7:43
autor: Kaliope
Liwia89 pisze: ↑20 wrz 2021, 1:34 Cześć forumowicze. Podobają się wam jakieś ozdoby do mieszkania, które wydają się nietypowe?
Zdecydowanie lubię nietypowe. Staram się "polować" na niepowtarzalne dodatki do mieszkania, dlatego tak bardzo polubiłam Sklep Afrykański https://sklep-afrykanski.pl/ Bardzo podobają mi się te wyroby, to są naprawdę dzieła sztuki. Stworzone własnoręcznie przez afrykańskich artystów :)

Re: Ciekawe ozdoby do mieszkania

: 24 paź 2021, 21:47
autor: Perła
Ciekawe akceoria i ozdoby do mieszkania możesz zakupić w sklepie https://zona-design.pl/ Bardzo fajny sklep z bardzo dużym wyborem w dobrej cenie i z szybką dostawą. Można tam na prawdę sporo rzeczy kupić i to ciekawych rzeczy które będą ci pasowały do każdego wystroju twojego mieszkania.

Re: Ciekawe ozdoby do mieszkania

: 04 lis 2021, 14:41
autor: Śzobek
Liwia89 pisze: ↑05 wrz 2021, 23:45 Cześć forumowicze. Podobają się wam jakieś ozdoby do mieszkania, które wydają się nietypowe? Mam na myśli takie dekoracje jak mata magnesowa na lodówkę i inne. Teoretycznie to drobiazg, ale moim zdaniem nadaje zupełnie nowego charakteru. Dajcie znać, co sądzicie.
A może pomyślicie o jakiejś sztukaterii? Tutaj https://nordicdevelopment.pl/ zerknijcie sobie. Uważam, że takie ozdobniki pasują świetnie do klasycznych wnętrz. Nadają im wyrazu i elegancji.