neodom - opinie

Awatar użytkownika
emina1999
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2021, 1:27

neodom - opinie

Post autor: emina1999 »

Znacie Biuro Nieruchomości Neodom? Jakie macie opinie na ich temat? Warto im zaufać? To sprawdzona firma? Opiszcie swoje doświadczenia z tym biurem.
Awatar użytkownika
Aneta_76
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2021, 3:42

Re: neodom - opinie

Post autor: Aneta_76 »

Bardzo sobie chwale współpracę z nimi, zawsze przygotowani, doskonale znali mieszkania które mi pokazywali, znali wady i zalety tych miejsc. Niczego nie ukrywali. Zdecydowanie polecam Biuro Nieruchomości Neodom.
Awatar użytkownika
Klaudiusz90
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2021, 4:47

Re: neodom - opinie

Post autor: Klaudiusz90 »

Współpracowałem z tą firmą w temacie domy na sprzedaż, bardzo szybko i sprawnie znaleźli dla mnie dom, który spełnił wszystkie moje oczekiwania. Firma jest godna zaufania, bardzo rzetelnie podchodzą do pracy. Polecam.
Awatar użytkownika
walentyn_72
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2021, 12:10

Re: neodom - opinie

Post autor: walentyn_72 »

Mnie interesowały lokale na wynajem, dlatego zgłosiłem się do biura Neodom. Mają świetne opinie i nie sa one ani trochę przesadzone. Współpraca z nimi to była przyjemność. Jestem naprawdę zadowolony.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2021, 7:59

Re: neodom - opinie

Post autor: Robert »

Neodom to świetne biuro nieruchomości. Jestem zadowolony z mieszkania jakie dla mnie znaleźli. Zanim podpisałem umowę wynajmu, wiedziałem wszystko o jego wadach i zaletach, bo biuro ładnie mi wszystko przedstawiło.
Awatar użytkownika
faris-63
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 22:19

Re: neodom - opinie

Post autor: faris-63 »

Szukacie mieszkania na wynajem? Zgłoście się do neodom - będziecie zadowoleni. Przestawią Wam tylko takie oferty, które spełniają Wasze oczekiwania. To naprawdę świetne biuro nieruchomości.
Awatar użytkownika
jerzy_78
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2021, 17:48

Re: neodom - opinie

Post autor: jerzy_78 »

Interesują Was lokale na sprzedaż? Biuro Neodom na pewno znajdzie dla Was coś interesującego. Ja jestem zadowolony z przedstawionych mi ofert. Wybrałem dobrze, zarówno lokal jak i firmę która mi go znalazła.
Awatar użytkownika
Dobrogost72
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2021, 3:35

Re: neodom - opinie

Post autor: Dobrogost72 »

Domy na wynajem albo na sprzedaż - ja od razu wiedziałem że sam nie będę szukał. Oddałem sprawy w ręce fachowców. Ta firma jest naprawdę godna zaufania. Są świetni. Polecam ich.
Awatar użytkownika
Serafina-79
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2021, 22:36

Re: neodom - opinie

Post autor: Serafina-79 »

Jeśli potrzebujecie kupić dom, to oni mają naprawdę dobrą ofertę jeśli chodzi domy na sprzedaż. Korzystałam z ich usług i naprawdę jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i podejścia do klienta. Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
abelard_70
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2021, 7:00

Re: neodom - opinie

Post autor: abelard_70 »

Ja również jestem zadowolonym klientem, to dobre biuro nieruchomości. Mają duży wybór mieszkań na wynajem i na sprzedaż. O każdym lokalu mają wiedzę i szczerze mówią o ich wadach i zaletach. Warto im zaufać.
Awatar użytkownika
alberta_93
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2021, 0:23

Re: neodom - opinie

Post autor: alberta_93 »

Kupno domu to nie jest łatwa sprawa, często mogą nas zaskoczyć nieprzyjemne niespodzianki już po zakupie. Dlatego w temacie domy na sprzedaż warto zaufać fachowcom. Sprawdzą wszystko i nie wpakujecie się na minę. Takimi fachowcami jest ta firma.
Awatar użytkownika
anzelm
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2021, 9:20

Re: neodom - opinie

Post autor: anzelm »

Lokale na wynajem, mieszkania na sprzedaż - to wszystko znajdziecie w ofercie biura nieruchomości Neodom. Są świetni. Mają wiedzę i doświadczenie i rozeznanie na rynku nieruchomości. Ja im ufam i dobrze na tym wychodzę.
Awatar użytkownika
Eunika
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2021, 3:04

Re: neodom - opinie

Post autor: Eunika »

Szukałam mieszkania na wynajem we Wrocławiu dość długo, póki nie trafiłam na biuro nieruchomości Neodom. Dopiero gdy nawiązałam z nimi współpracę znalazłam to czego potrzebowałam. Bez dziwnych zapisów w umowie, bez niespodzianek. Serdecznie polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
gniewomir1960
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2021, 12:42

Re: neodom - opinie

Post autor: gniewomir1960 »

Poszukiwanie Mieszkania na sprzedaż w Warszawie, to droga przez mękę. Można skorzystać oczywiście z biura nieruchomości i wtedy jest dużo łatwiej. Ale jeśli szukacie sami, możecie nieźle się naciąć. Lepiej powierzyć tę misję specjalistom. A Neodom to wspaniali specjaliści.
Awatar użytkownika
Bonawentura
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2021, 18:32

Re: neodom - opinie

Post autor: Bonawentura »

Mnie interesowały lokale na wynajem w Krakowie. Jednak nie chciałem zajmować się tym sam, za mało czasu za dużo obowiązków. Dlatego też, zgłosiłem się do firmy Neodom i to była bardzo dobra decyzja. Przedstawiono mi tylko takie lokale które spełniały moje oczekiwania. Super robota.
Awatar użytkownika
aurelia-64
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2021, 15:18

Re: neodom - opinie

Post autor: aurelia-64 »

Fajnie że Neodom ma w ofercie także domy na sprzedaż w Krakowie. Szybko, bardzo profesjonalnie i bez żadnych problemów. Jestem zachwycona tym, jak przebiegała współpraca z tym biurem nieruchomości. Życzyłabym wszystkim, żeby tak podchodzili do klientów.
Awatar użytkownika
miłorad-78
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2021, 3:27

Re: neodom - opinie

Post autor: miłorad-78 »

Każdy kto potrzebuje naprawdę dobrego biura nieruchomości, powinien zdecydować się na współpracę z NeoDom. Jeśli potrzebne Wam mieszkanie na wynajem, lub chcecie je kupić, lub przydałby się Wam lokal komercyjny - zwróćcie się do tego biura nieruchomości. Są po prostu najlepsi, zawsze przygotowani, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
emanuel_96
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 17:11

Re: neodom - opinie

Post autor: emanuel_96 »

Potrzebowałem dobrego biura nieruchomości, żeby znaleźć mieszkanie na wynajem, w miejscu w którym nie mieszkałem na stałe. Więc wszystko musiało być na odległość. Dlatego potrzebowałem kogoś, komu będę mógł zaufać w stu procentach a nawet bardziej. Nie mogłem przecież jeździć oglądać każdego mieszkania. Sprawdzili się naprawdę doskonale. Lepiej niż się spodziewałem.
Awatar użytkownika
jana81
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2021, 10:05

Re: neodom - opinie

Post autor: jana81 »

Szukałam biura na sprzedaż, ale nie za bardzo orientowałam się na rynku, dlatego postanowiłam skorzystać z oferty biura nieruchomości Neodom. Pozytywnie mnie zaskoczyli swoją znajomością rynku, wiedzą o lokalach które mnie interesowały i profesjonalizmem. Mogę zdecydowanie ich polecić, są świetni, a współpraca z nimi jest po prostu przyjemna i owocna.
Awatar użytkownika
Safana
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2021, 3:47

Re: neodom - opinie

Post autor: Safana »

Z pełnym spokojem możecie się do nich zwrócić, jeśli na przykład potrzebujecie działki budowlanej - mają bogatą ofertę, w różnych miastach w Polsce. Dla mnie to najlepsze biuro nieruchomości w kraju. Pełen profesjonalizm, duża wiedza i doświadczenie i świetne podejście do klienta. Czyli wszystko co naprawdę się liczy. Jestem naprawdę pod wrażeniem.
Awatar użytkownika
Dyzma
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2022, 12:29

Re: neodom - opinie

Post autor: Dyzma »

Dobre biuro nieruchomości to podstawa, gdy szuka się mieszkania i nie chce się wpaść w większe kłopoty niż to warte. Czasem można naprawdę porządnie się wkopać i kupić na przykład mieszkanie z lokatorem. Z biurem nieruchomości to niemożliwe. Będziecie poinformowani o wszystko co dotyczy nieruchomości którą chcecie kupić. Neodom to firma której możecie zaufać.
Awatar użytkownika
Bruno-61
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2021, 14:45

Re: neodom - opinie

Post autor: Bruno-61 »

Jeśli szukacie mieszkania na wynajem w Krakowie, to współpraca z Neodom jest tym czego potrzebujecie, to świetne biuro nieruchomości, które ma ogromne doświadczenie na rynku nieruchomości. Jestem szczęśliwy, że to właśnie oni znaleźli dla mnie moją krakowską przystań. Lubię mieszkanie które dla mnie znaleźli. Jest dokładnie takie jakiego oczekiwałem.
Awatar użytkownika
ingryda-81
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2021, 13:55

Re: neodom - opinie

Post autor: ingryda-81 »

Jeśli interesują Was lokale na sprzedaż, to musicie wejść we współprace z tym biurem nieruchomości, znajda dla Was taki lokal, który w stu procentach spełni Wasze oczekiwania. Nie będą Wam pokazywali wszystkich lokali jak leci, tylko naprawdę wysłuchają Waszych potrzeb. Przedstawią Wam takie nieruchomości, które będą trafiały w Wasze potrzeby. To świetne biuro.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Awatar użytkownika
Wiktoryna_75
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2021, 7:38

Re: neodom - opinie

Post autor: Wiktoryna_75 »

Domy na sprzedaż we Wrocławiu? Nie ma sprawy. Neodom znajdzie dla Was odpowiedni dom. Dom w którym odnajdziecie miejsce dla siebie i w którym poczujecie się jak we własnym miejscu. Ufam tej firmie w stu procentach, naprawdę znają się na rynku nieruchomości, mają doświadczenie i nie boją się nowych wyzwań. Jeśli szukacie dobrego biura nieruchomości, to polecam Wam Neodom.
Awatar użytkownika
julianna1961
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2022, 1:34

Re: neodom - opinie

Post autor: julianna1961 »

Jeśli szukacie naprawdę dobrego, sprawdzonego biura nieruchomości, to Neodom jest tym czego szukacie. Mają w ofercie mieszkania na wynajem, domy na sprzedaż, lokale komercyjne. Wszystko czego potrzebujecie gdy szukacie jakiejś nieruchomości. Mają świetne podejście do klienta, są zawsze przygotowani i mają naprawdę duże doświadczenie. Polecam szczerze.
Awatar użytkownika
adam1977
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2022, 5:46

Re: neodom - opinie

Post autor: adam1977 »

Ja mogę szczerze polecić współpracę z tym biurem nieruchomości. Konkretnie, rzeczowo, zawsze na czas i zgodnie z umową. Jeśli szukacie dobrej jakości obsługi związanej z wynajmem lub sprzedażą, kupnem domu, mieszkania, to wybierzcie ich. Mieszkania na sprzedaż czy na wynajem to ich konik. Wiedzą o nich dosłownie wszystko. Szczerze polecam. Będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
Konstancjusz-64
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2021, 5:51

Re: neodom - opinie

Post autor: Konstancjusz-64 »

Jeśli potrzebne Wam biuro na wynajem to zdecydowanie polecam Wam współpracę z Neodom. Zostaną Wam pokazane tylko takie lokale, które spełniają Wsze WSZYSTKIE oczekiwania. Żadnego naciągania, żadnej próby przekonania, że lepiej wiedzą od Was, żadnych ukrytych wad lokali. Jestem naprawdę bardzo zadowolony ze współpracy z tym biurem. Mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
sylwiusz1960
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2022, 19:33

Re: neodom - opinie

Post autor: sylwiusz1960 »

Szukałem lokalu na sprzedaż w Krakowie, biuro NEODOM bardzo szybko znalazło mi taki lokal, któy odpowiadał moim oczekiwaniam. Myślałem, że potrwa to dużo dłużej, dlatego byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tempem ich pracy. To fantastycznie, że można zaufać takiemu biuru i oddać swoje sprawy w ich ręce, bez zmartwień i kłopotów. Szczerze polecam Wam to biuro.
ODPOWIEDZ