Strona 1 z 1

Jaki fotel gamingowy wybrać?

: 28 sty 2022, 19:37
autor: Witek_pol
Hej, zacząłem ostatnio więcej czasu spędzać przy komputerze. Znajomy polecił mi, by zainwestować w fotel dla graczy, ponieważ ergonomiczny kształt siedziska i oparcia pozwoli mi ograniczyć dyskomfort związany z pozycją siedzącą. Zastanawiam się jednak, jak wybrać fotel gamingowy, który spełni moje oczekiwania? Na stronie ChairPC.pl znalazłem dużo rad i nawet kilka ciekawych przykładów w moim budżecie. Czy ma ktoś jednak więcej rekomendacji lub może podać jakiś przykład z własnego doświadczenia? Będę wdzięczny za wszystkie informacje.

Re: Jaki fotel gamingowy wybrać?

: 30 sty 2022, 20:51
autor: SzybkiPedro
Fotele gamingowe Diablo to dobry wybór. Polska marka, która najpierw zdobyła uznanie i chyba dopiero rusza szybko z marketingiem. Jeśli zależy Ci na jakości, stawiałbym też na firmy typu Huzaro. Jeśli jednak nie zależy Ci na sportowym designie typu sport, możesz wybrać coś z Ikei. Podałbym Ci ich model z siateczki, który świetnie się sprawdza u osób dużo czasu spędzających przy kompie, ale nazwa jest dziwna (jak to zazwyczaj w Ikei), więc po prostu jej nie pamiętam. Na pewno znajdziesz. :D

Re: Jaki fotel gamingowy wybrać?

: 28 kwie 2022, 22:01
autor: motofan2
Kupiłem niedawno dla chrześniaka w prezencie fotel gamingowy FG4 w sklepie AKORD. Mebel jest świetny. Oprócz regulacji wysokości i oparcia posiada wygodne podłokietniki oraz poduszki pod kark i część lędźwiową kręgosłupa. Młody jest zachwycony przy y czym fotel służy mu również do nauki. Myślę, że warto wziąć pod uwagę propozycje od AKORD. Meble nie są drogie a wyróżniają je ergonomiczna konstrukcja a także wysokie walory wizualne. Kto wie czy dla siebie nie zamówię podobnego siedziska- do pracy biurowej.