Strona 1 z 1

jakie zaoczne studia

: 29 lip 2019, 13:13
autor: Domanaa
Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych

Re: jakie zaoczne studia

: 30 lip 2019, 14:11
autor: paskan
Ja przed studiami zaocznie chodzę do szkoły https://www.proedukacja.edu.pl/tychy.html na technika weterynarii, bo to bedzie tez kierunek na ktory zamierzam udac sie na studiach. Uwielbiam pomagac oraz uwielbiam zwierzeta wiec chce kiedys zostac weterynarzem. Trzymajcie za mnie kciuki!

Re: jakie zaoczne studia

: 02 lut 2020, 18:53
autor: DorotaRy
Moim zdaniem przy wyborze kierunku studiów należy kierować się kilkoma czynnikami. Po pierwsze powinny one współgrać z Twoimi zainteresowaniami, a po drugie – dawać możliwość atrakcyjnej pracy w przyszłości. Dlatego ja coraz poważniej zastanawiam się nad studiowaniem Cyberprzestępczości, 3-letnie studia licencjackie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... stepczosc/ Zarówno program studiów, jak i perspektywy zawodowe wyglądają bardzo obiecująco.

Re: jakie zaoczne studia

: 21 lut 2020, 12:05
autor: Żona
Oprócz studiów warto również moim zdaniem zrobić sobie jakiś profesjonalny kurs językowy, na przykład z języka angielskiego. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą takich kursów dla dorosłych organizowanych przez Szkołę Językową ProfiLingua. Polecam ;)

Re: jakie zaoczne studia

: 01 kwie 2020, 23:15
autor: Pinki
Czy ktoś z Was wybrał jako kierunek swoich studiów logistyka przedsiębiorstwa ? Przeczytałam program i wydaje mi się, że jest to idealny kierunek właśnie dla mnie.

Re: jakie zaoczne studia

: 15 maja 2020, 10:02
autor: domowniko
Wybór kierunku studiów nie jest łatwy, wiem coś o tym. Może jakaś filologia, język zawsze jest w cenie. Nawet zaocznie warto przeprowadzić się do większego miasta-większe perspektywy. Mieszkanie dla studenta przy Krakowskiej Akademii to bardzo fajna sprawa na start, zwłaszcza, że weekendowe studia sporo kosztują. Tutaj podsyłam więcej informacji https://unibase.pl/ :)

Re: jakie zaoczne studia

: 17 maja 2020, 17:38
autor: adriel15
Kierunki studiów trzeba wybierać w zależności od swoich zainteresowań.

Re: jakie zaoczne studia

: 24 paź 2020, 9:11
autor: piasia
Powodzeniem w ostatnim czasie cieszy się model studiowania dualnego o którym więcej możecie się dowiedzieć na https://edunet-poland.pl/studia-dualne- ... udiowania/ . Bez odpowiedniego wykształcenia będzie problem ze znalezieniem dobrego zatrudnienia. Studia dualne to nie tylko wiedza ale i zdobywanie doświadczenia a nawet zarabianie pieniędzy już w trakcie studiów. Możliwe, że po zakończeniu studiów będzie można kontynuować pracę w patronackim przedsiębiorstwie. Ogromna szansa dla studentów.

Re: jakie zaoczne studia

: 06 lis 2020, 5:13
autor: Hubert78
Witam. Koniecznie potrzebuję dowiedzieć się czegoś o usługach księgowych dla firm do mojego projektu na już niestety następny tydzień Znalazłem tę stronę internetową https://businessmind.pl/uslugi-ksiegowe/ i chce też z niej wziąć informacje, ale wciąż potrzebuję czegoś jeszcze. Może ktoś tutaj wie o czym mowa i będzie miał ochotę mi pomóc? Pozdrawiam ;)

Re: jakie zaoczne studia

: 25 lis 2020, 18:15
autor: kikiś
Jak chodzi o studia to ja chyba pójdę zaocznie ale jeszcze nie wiem do końca jaki kierunek wybrać, na pewno będzie to wyższa szkoła warszawa posiada kilkanaście uczelni wyższych które oferują system weekendowy a zależy mi na nim ze względu na pracę w tygodniu. Musze to jakoś ze sobą połączyć.

Re: jakie zaoczne studia

: 29 lis 2020, 18:22
autor: truś
W sumie studiować każdy może w jakimś stopniu, bo przecież nie chodzi o to, żeby się ograniczać. Ale nie zapominajmy przede wszystkim o naszych zainteresowaniach. Ja będę raczej studia fizjoterapia http://mum.edu.pl/studia-jednolite-magi ... joterapia/ robić, bo mnie to od zawsze ciekawiło i ciągnęło.

Re: jakie zaoczne studia

: 05 sty 2021, 23:09
autor: wood44
A może psychiatria studia zaoczne? Ja studiuję ten kierunek właśnie zaocznie na AEH i jestem bardzo zadowolona, także jeśli to Twoje klimaty to polecam. Naprawdę ciekawe zajęcia

Re: jakie zaoczne studia

: 20 sty 2021, 9:51
autor: Ignaś
A może studia zarządzanie warszawa, zaoczne oczywiście https://sportzdrowie.com.pl/forum/viewt ... 195#p16195 ? To taki dość szeroki kierunek, po którym nie powinno być problemu ze znalezieniem pracy, co myślicie? Dobry pomysł?

Re: jakie zaoczne studia

: 22 sty 2021, 12:15
autor: Jaśka
Wybór jest dość obszerny, ale może master of business administration na https://studia-mba.pl/ ? Zajęcia są prowadzone w ciekawy, oryginalny sposób. Są różne gry symulacyjne. Tutaj na pewno nie będzie się nikt nudził. Koniec nudnych wykładów, na których tylko ziewamy :)

Re: jakie zaoczne studia

: 26 sty 2021, 21:06
autor: studiaę13
Jeśli chcesz wyjechać nad morze i studiować w szczecinie to jedynym wyjściem będzie zapoznanie się ze stroną https://www.cb.szczecin.pl . Masz możliwość sprawdzić gdzie się możesz dostać tam na studia. Jest też taka opcja skorzystania z roku zerowego na którym przygotujesz się na pierwszy rok licencjata.

Re: jakie zaoczne studia

: 29 kwie 2021, 17:46
autor: dediś
Ja planuję pójśc na studia ekonomiczne ale by tego dokonac muszę nie tylko zdac dobrze matme na maturze ale i nawet wiedzę o społeczeństwie, teraz na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-wi ... stwie-2021 mam nadzieję zamówic podręczniki które ułatwią mi to zadanie.

Re: jakie zaoczne studia

: 23 cze 2021, 15:30
autor: figoł
Nie mogę wam powiedzieć, żebyście się decydowali na jedno, albo na drugie, ale za to mogę podpowiedzieć, że dla mnie studia podyplomowe fizjoterapia są najważniejsze i to na nich właśnie zamierzam się skupić. Co prawda nie wiem jeszcze, co się uda, a co nie, ale na pewno tego będę próbowała.