Strona 1 z 1

Szkolenia

: 29 lip 2019, 13:37
autor: Domanaa
Inwestujecie we własny rozwój, czy wolicie nie korzystać ze szkoleń lub innych tego typu rzeczy ? Wydaje mi sie, że takie szkolenia sporo mogą wnieść do naszego życia i pozwolić nam znaleźć jeszcze lepszą prace. Wystarczy trafić na odpowiednich ludzi a Ci https://wartoszkolic.pl/trenerzy/ , zdecydowanie znają się na rzeczy.

Re: Szkolenia

: 30 lip 2019, 15:22
autor: paskan
Jak tylko mam mozliwosc to chodze na szkolenia, a oprocz tego od wrzesnia tego roku ide do https://www.proedukacja.edu.pl/bytom.html czyli szkoly zaocznej na kierunek, ktory od dawna mnie interesuje mianownicie ratownik medyczny. Chce pomagac ludziom wiec stwierdzilem, ze to dobry poczatek przed studiami. A jak to w Waszym przypadku wyglądało?

Re: Szkolenia

: 26 sty 2020, 23:59
autor: Żona
Inwestycja we własny rozwój to moim zdaniem najlepsza inwestycja. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group, która jak widać proponuje kursy z najróżniejszych kategorii i branż, a po ich zakończeniu wystawia specjalne certyfikaty :)

Re: Szkolenia

: 27 sty 2020, 9:33
autor: pulasek
A wiecie, że nie tylko poprzez jakieś szkolenia można rozwijać się i poszerzać swoją wiedzę? Bo ja należę do osób o dość otwartym umyśle i szukających jakiś nowych informacji czy inspiracji. I tak właśnie trafiłam na ten link https://www.nowaera.pl/strefainspiracji dzięki któremu można bardzo wielu nowych rzeczy się dowiedzieć i w ten sposób zainspirować się do dalszego działania. Poza tym w taki sposób można bardzo wartościowo spędzić wolny czas

Re: Szkolenia

: 11 lut 2020, 12:24
autor: bubu
Inwestowanie w samorozwój jest bardzo ważne gdyż dzięki temu mamy większe poczucie swojej wartości. Zastanawiam się jak to by było wykupić jakieś szkolenie z innej dziedziny by zobaczyć jak to jest być kimś innym znanym. I dzięki szkoleniom online w Chce Zostać możemy spełnić te marzenia. Tutaj mamy szansę zobaczyć jak to jest zostać dobrym piłkarzem czy twórcą RAPU. Uważam, że to super sprawa z tymi szkoleniami

Re: Szkolenia

: 16 lut 2020, 12:17
autor: mili898
No to skoro jesteśmy już w temacie różnych szkoleń, to jestem bardzo ciekawa, czy interesujecie się też szkoleniami z zakresu ochrony środowiska. Takie szkolenia zazwyczaj przygotowane są specjalnie dla różnych firm. Konkretnie na stronie https://ekodialog.pl/oferta/szkolenia-otwarte/ możecie sprawdzić takie szkolenie, jak - ocena oddziaływania na środowisko szkolenie. Myślę, że można się zainteresować.

Re: Szkolenia

: 21 lut 2020, 9:22
autor: Alina43
Zgadzam się, takie szkolenia bardzo wiele wnoszą w rozwój pracownika. Sama staram się szkolić, korzystając między innymi z płatnych, jak również darmowych szkoleń. Obecnie szukam szkoleń zawodowych w Łodzi z racji, że obecnie również robię uprawnienia do pracy na wysokości.

Re: Szkolenia

: 09 mar 2020, 13:15
autor: harkel
Jak mam wolną chwilę i widzę, że jakieś szkolenia są fajne w mojej okolicy np. te organizowane przez https://totalexpert.pl/szkolenie/katowice/ to zawsze staram sie być. Każde takie szkolenie idzie na plus, zdobywa się wiedzę i doświadczenie dzięki czemu łatwiej o awans w firmie.

Re: Szkolenia

: 10 mar 2020, 12:26
autor: Farelka
Według mnie warto wybierać szkolenia,które nie tylko mogą tchnąć w nas nowe życie ale także moga nam przydać się w przyszłości do zawodu. Takie szkolenia jak digital art moga nam zagwarantować później dobrze płatną pracę - w branzy grafiki komputerowej. Spójrzcie tutaj na ofertę pracowni artystycznej Domin w Krakowie. Prace kursantów robią wrażenie :) To świetny materiał na portfolio

Re: Szkolenia

: 19 maja 2020, 20:57
autor: elfik12
Jasna sprawa, że szkolenia są bardzo ważne. Dzięki takim można zdobywać wiedzę, dokształcać się. Tylko w ten sposób można się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności. Gdyby komuś przydał się kurs stomatologiczny to zerknijcie sobie na https://www.akademiastomatologii.edu.pl/ . W ofercie są też szkolenia dla stomatologów. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie.

Re: Szkolenia

: 23 maja 2020, 11:47
autor: hot
Myślę, że warto korzystać z różnego rodzaju szkoleń. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://edu-consulting-szkolenia.pl/. Jest nam dostępny kurs na obsługę pilarki spalinowej, kurs energetyczny SEP i inne szkolenia. Moim zdaniem każdy sposób na poszerzanie swoich kwalifikacji jest dobry. Możemy się wtedy rozwijać i zwiększać swoje szanse na rynku pracy a to zawsze wychodzi na korzyść. Myślę, że warto zapoznać sie z oferta.

Re: Szkolenia

: 25 maja 2020, 11:09
autor: oleszko90
Jeśli ktoś potrzebuje solidnych szkoleń sprzedażowych to polecam zainteresować się ofertą tej firmy https://integritysolutionspoland.pl/

Re: Szkolenia

: 25 maja 2020, 14:41
autor: jarred.orn
Szkolenia mogą być fajna formą zdobycia nowego doświadczenia, przydatnego w życiu czy pracy.

Re: Szkolenia

: 26 maja 2020, 9:24
autor: Aligru
Ja inwestuję. Teraz szukam kursów w tym stylu: https://youenglish.school/kursy-jezykowe-online/

Re: Szkolenia

: 26 maja 2020, 13:54
autor: lordinos
Jest sporo szkoleń w których chciałbym wziąć udział np. https://totalexpert.pl/szkolenie/podatk ... /katowice/ mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i w tym roku uda się trochę podszkolić i być może uzyskać jakiś awans w pracy ;)

Re: Szkolenia

: 25 lip 2020, 18:16
autor: faron
Całkiem dobre szkolenia możecie znaleźć również na stronie http://pccpoland.pl . Jeżeli działacie w urzędach administracji publicznej, to znajdziecie tam wiele cennych szkoleń dla siebie. Poruszają one ważne, aktualne problemy i jakie warto zastosować rozwiązania etc.

Re: Szkolenia

: 27 lip 2020, 16:58
autor: izkasala
Mi przydałoby się szkolenie na temat tego jak stworzyć sklep ponieważ chcę wystartować z sprzedażą internetową moich produktów, przeniesienie biznesu w strefę internetu może mi przynieść więcej klientów niż dotychczas.

Re: Szkolenia

: 28 lip 2020, 11:32
autor: irunolfsson
Szkolenia mogą znacznie podwyższyć nasze kwalifikacje i kompetencje.

Re: Szkolenia

: 29 wrz 2020, 16:44
autor: Gośka
Udział w szkoleniach to zawsze bardzo pozytywne doświadczenie. Na takich szkoleniach można dowiedziećsięwielu przydatnych rzeczy - https://www.movuto.pl/leczenie-najczest ... wienia-rak i zwiększyć swoją wiedzę. Nowo nabyte na szkoleniach umiejętności można z powodzeniem wykorzystać w codziennej pracy i rozszerzyć zakres świadczonych usług.