Strona 1 z 1

Jakie konto bankowe wybrać ?

: 30 lip 2019, 17:10
autor: toli5
Dzień dobry, mam takie pytanie - jak uważacie, czy warto jest brać kredyt już na samym początku rozwoju firmy? Prowadzę niewielką knajpkę i zastanawiam sie, czy poczekać, aż firma się rowinie i wtedy zainwetsować w rozwój czy już teraz pchać się w kredyt. Prosze o pomoc bardziej doświadczonych. Czytałam ranking kredytów gotówkowych i zastanawiam się nad Alior Bankiem . Co radzicie ? Byłabym bardzo wdzięczny za pomoc.

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 30 lip 2019, 18:03
autor: finka125
Wybór odpowiedniego miejsca, powinien rozpocząć się od sprawdzenia internetu. Dzięki temu zyskasz na czasie i uzyskasz najlepszą z możliwych ofert. Wejdź w takim wypadku na https://www.kredyty-gotowkowe.net/kredy ... pinie.html i poznaj opinie innych użytkowników, dzięki którym, wybierzesz dla siebie najlepsze z możliwych na rynku kont bankowych.

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 10 sie 2019, 7:03
autor: kasiunia
Wszystko zależy od tego dla gogo to konto ma być. To jednak nie zmienia faktu , że wybór jest trudny z powodu tak dużej oferty.Nie tak dawno szukaliśmy konta studenckiego dla siostrzeńca i na szczęście trafiliśmy na stronkę www ,gdzie znajdował się ranking takich kont.Wybraliśmy konto dla młodych w banku ,w którym my też mamy konta.Słowem nie ma co szukać za daleko.