Strona 1 z 1

lajtit.pl opinie

: 31 lip 2019, 7:49
autor: olgierd-75
Cześć wszystkim. Z żoną remontujemy mieszkanie - remont generalny, duże przedsięwzięcie, więc postanowiliśmy się przyłożyć. Jednym z nurtujących nas pytań dotyczy oświetlenia. Nowoczesne oświetlenie całego mieszkania, ale takie, żeby nie było zbyt awangardowe jednak ;) Ale zależy nam na wysokiej jakości. Znaleźliśmy sklep lajtit.pl - chcielibyśmy poznać opinie klientów sklepu. Pozdrawiamy :)

Re: lajtit.pl opinie

: 08 sie 2019, 11:01
autor: Jasmine
Powiem szczerze, że nie znam tego konkretnego miejsca. Wiem natomiast, że jeżeli brakuje nam pomysłów w zakresie wyboru odpowiednich lamp, całe mnóstwo ciekawych inspiracji oraz porad, możemy znaleźć na https://iluve.com/strefa-porad/blog-ilu ... -kuchenne/ i jestem pewna, że dzięki takiej lekturze, dużo łatwiej będzie nam wybrać odpowiednie rozwiązania dla siebie:).

Re: lajtit.pl opinie

: 08 sie 2019, 13:37
autor: elza98
Jakiś czas temu budowałam dom i praktycznie całe oświetlenie w sklepie lajtit.pl kupiłam. Jeśli chodzi o moją opinie, to nie mam nic do zarzucenia. Dobra i rzetelna obsługa, szeroki asortyment – w tym sporo nowoczesnych, designerskich wzorów, no i ceny bardzo dobre. Popatrz, z pewnością coś wybierzesz.

Re: lajtit.pl opinie

: 12 sie 2019, 9:52
autor: morwa534
Taki remont to prawdziwe wyzwanie. Trzymam kciuki, żeby wszystko udało się. Jeśli chodzi o sklep lajtit.pl to mogę spokojnie polecić. Mają świetne opinie, moja zresztą jest podobna. Świetnej jakości towar w dobrej, przystępnej cenie. No i świetna obsługa.

Re: lajtit.pl opinie

: 13 sie 2019, 9:49
autor: majak534
Na lajtit.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Cały asortyment jest podzielony na wygodne kategorie i zakupy są przez to bardzo ułatwione. Kupowałam tu już kilka razy, i zawsze jestem zadowolona z zakupów. Także jeśli chodzi o moją opinię, to nietrudno zgadnąć, że jest pozytywna.

Re: lajtit.pl opinie

: 19 sie 2019, 20:10
autor: asia179
Jeśli chodzi o moją opinię, to jest bardzo pozytywna. Na lajtit.pl kupiłam trzy lampy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Ich oświetlenie pasuje do każdego pomieszczenia, więc polecam każdemu ten sklep.

Re: lajtit.pl opinie

: 21 sie 2019, 19:43
autor: natasza725
Szczerze polecam lampy od lajtit.pl, bo mają bardzo duży wybór asortymentu. W mojej opinii ich oświetlenie pasują do każdego pomieszczenia i każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam wszystkim.

Re: lajtit.pl opinie

: 23 sie 2019, 19:59
autor: luna669
Jeśli ktoś chce mieć oryginalne oświetlenie w domu, to powinien przejrzeć ofertę latit.pl. To jest, oczywiście, moja opinia, ale widziałam wiele ich ciekawych projektów. Mo ich lampy przypadły do gustu.

Re: lajtit.pl opinie

: 27 sie 2019, 19:41
autor: eulalia733
Jeśli zależy ci na oryginalnym oświetleniu do nowoczesnego wnętrza, to sprawdzi się lajtit.pl. Mają ogromny wybór lamp i są one całkiem tanie. Moja opinie nie może być negatywna, bo podoba mi się ich oferta.

Re: lajtit.pl opinie

: 29 sie 2019, 19:45
autor: ewa714
Gdy po raz pierwszy zobaczyłam ofertę lajtit.pl, byłam zachwycona oryginalnością. W mojej opinii są to lampy dla osób, które lubią zaszaleć i nie boją się odważnych rozwiązań. Mi osobiście e lampy przypadły do gustu.