Strona 1 z 1

Jaką pijecie kawę z ekspresu?

: 01 sie 2019, 16:14
autor: Walentyna
Macie jakieś swoje ulubione kawy, które kupujecie najchętniej?
Tutaj https://www.tommycafe.pl/500-kawa-do-ek ... zelewowych widziałam coś takiego.
Mają tam bardzo duży wybór, ale chętnie poznam tez wasze pomysły i propozycje, jeśli coś przychodzi wam do głowy.
Jest coś, co byście polecili?

Re: Jaką pijecie kawę z ekspresu?

: 06 lis 2019, 12:38
autor: Żona
A skoro już o ekspresach mowa, to gdzie kupowaliście taki sprzęt do Waszego domu? Macie jakieś swoje zaufane sklepy? Mi bardzo dobrej jakości ekspres udało się zamówić w sklepie internetowym https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/. Wybór mieli tam naprawdę szeroki, a ceny niewygórowane ;) Ja zdecydowałam się na ekspres marki Saeco i jestem z niego bardzo zadowolona ;)

Re: Jaką pijecie kawę z ekspresu?

: 11 lis 2019, 17:15
autor: Andrzej1
Ja lubię każdy rodzaj kawy. Nie wyobrażam sobie dnia bez przynajmniej jednego kubka tego aromatycznego naparu. Najbardziej przekonują mnie takie kawy jak te z https://upcafe.pl/ Dzięki temu mam zawsze pewność, że kupuję odpowiednio wyselekcjonowane ziarna. To wplywa na jakość, więc warto mieć to na uwadze.

Re: Jaką pijecie kawę z ekspresu?

: 26 lis 2019, 22:34
autor: arkopolo
nam zona wybrala taki mały ekspres do kawy do kuchni i do niego wklada sie takie kapsulki i z nich robi kawe - jeden przycisk i gotowe :)

wentylator z higrostatem czy warto

Re: Jaką pijecie kawę z ekspresu?

: 15 sty 2020, 12:45
autor: freddy
Ja codziennie piję kawę z ekspresu do kawy. To dlatego że mam takie urządzenie w swoim domu. Jeżeli też chcecie zakupić ekspres do kawy to zajrzyjcie na stronę http://www.ekspresydokawy.pl/ Oni oferują porządny sprzęt w całkiem niezłych cenach.