Strona 1 z 1

Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 06 sie 2019, 14:33
autor: ArkadiuSz
Witam,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat kamer JBPartner w zakresie monitoringu domu? Czy warto stawiać na rozwiązania bezprzewodowe, czy jednak szukać pełnych instalacji?
Pozdrawiam!

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 08 sie 2019, 9:24
autor: Domek
Ja na ten moment uważam, że kamery bezprzewodowe do monitoringu domu są jak najbardziej dobrą opcją i wcale jakością nie odstają od tych z pełna instalacją. Natomiast mają również rozbudowane funkcje (wraz z detekcją ruchu oraz alarmem). Poza tym można liczyć na zachowanie dobrej widoczność w całkowitej ciemności i też uzyskanie powiadomień na telefon jeśli tylko pojawi się jakiś problem. Dlatego ja jestem zdecydowanie za KZ11 od JBPartner i uważam, że jest to świetny wybór.

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 12 sie 2019, 13:21
autor: Jaceks
Zgodzę się z wypowiedzią poprzednika, że jest to naprawdę bardzo dobra opcja i też popieram wybór kamer do monitoringu od producenta JBPartner który przygotował naprawdę skuteczne rozwiązania w zakresie jakości oraz szerokiego zakresu funkcjonalności. Dlatego jak masz chwilę to koniecznie sprawdź wersje obrotowe, jaki i klasyczne które oczywiście nagrywają w jakości FullHD oraz zapewniają bardzo dobrą widoczność również przy całkowitej ciemności wokół.

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 21 sie 2019, 14:18
autor: Pitros
Interesujący temat, chętnie dowiem się więcej w zakresie monitoringów domu i mam nadzieję, że Wasze propozycje również u mnie się sprawdzą, bo nie chciałbym wydawać więcej na cały zestaw monitoringu niż 1200-1500 złotych z czterema kamerami.

waga kątownika 30x30x3

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 28 sie 2019, 14:28
autor: Pilcia
Tak patrzę i macie rację, że JBPartner naprawdę fajnie rozbudował ofertę kamer do monitoringu domu zewnętrznego, ale również wewnętrznego. Chyba jak już będziemy mieli wykończony dom to też się na to zdecydujemy z mężem.

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 31 sie 2019, 10:31
autor: anula
Mąż strasznie mnie namawiała na monitoring w domu, szukałam na internecie firmy zajmującej się i znalazłam https://ivel.pl/ Chyba skorzystam z ich usług bo mają bardzo ciekawe sprzęty. A wy mieliście już do czynienia z tą firmą?

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 06 wrz 2019, 10:04
autor: ArkadiuSz
Dziękuję Wam za wskazówki!
Czyli jednak rzeczywiście warto pójść w tym kierunku, chyba już w ten weekend zdecyduję się na zakup :)

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 06 wrz 2019, 17:44
autor: izkasala
Jezeli chcesz aby twój monitoring był wysokiej jakości nawet w przypadku nagrań nocnych to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://www.bcscctv.pl/category/systemy-ip-bcs-point Znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych ofert które z pewnością warto będzie przejrzeć jak najszybciej. Jest to dobra firma a ich monitoringi cieszy sie dużą popularnością wśród klientów.

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 20 wrz 2019, 15:25
autor: mrdaisy
Interesujący temat, chętnie dowiem się więcej w zakresie monitoringów domu i mam nadzieję, że Wasze propozycje również u mnie się sprawdzą, bo nie chciałbym wydawać więcej na cały zestaw monitoringu niż 1200-1500 złotych z kamerami. Tutaj : https://saippsecurity.pl/ znalazłam ciekawe oferty, więc myślę, że z nich skorzystam.

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 28 paź 2019, 23:06
autor: dannika
Jeśli o Katowice chodzi to sprawdzi się biuro ochrony Amicus https://www.agencjaochronyamicus.pl/oferta.html Są solidni, rzetelni i w 100 % dobrze się sprawdzą, można na nich polegać. U nas zajmują się monitoringiem firmy. Dodam, że cenowo jest zupełnie przyzwoicie.

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 16 lis 2019, 10:21
autor: Andrzej1
Jasne, że tak! Przecież dzisiaj jesteście w stanie znaleźc taki monitoring, który najlepiej wpisze się w potrzeby Waszego domu. Myślę, że z powinniście zajrzeć do https://www.eltrox.pl/monitoring.html i samodzielnie przekonać się o tym, jaka forma monitoringu będzie dla Was najlepszym wyborem. Sami się o tym przekonajcie!

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 10 gru 2019, 21:34
autor: elfik12
Taki monitoring to zdecydowanie warto mieć. Nie tylko na zewnątrz ale kamera wifi przyda się też w domu. Kiedy nikogo nie ma ma się cały czas podgląd, czy wszystko jest w porządku. Sama taki sprzęt zamierzam kupić. Jakość takich sprzętów jest bez zarzutu, to już takie solidne.

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 12 gru 2019, 7:04
autor: anula
U mnie bardzo dobrze sprawdza się kamera dwukierunkowa z gemini-tech.com.pl Koło mojego biura często kręcą się jakieś podejrzane osoby i stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie monitoring. Ten model polecił nam znajomy i jest naprawdę świetny. Ma bardzo fajną jakość obrazu, również w nocy, a to przecież najważniejsze.

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 12 gru 2019, 12:09
autor: monotomi
Kamery w domu to moim zdaniem konieczność. Nie tylko czujemy się dzięki nim bezpiecznie, ale możemy uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Sama na początku jak wprowadziliśmy się do nowego domu to nie czułam się do końca komfortowo. Szczególnie jak wyjeżdżaliśmy na dłużej, bo wokół nas nie ma za wiele budynków, żeby ktoś nawet mógł zauważyć, że coś się stało. U nas kamera wi-fi Dome Lite: https://www.imoulife.com/pl/product/detail/DomeLite. Ma bardzo wysoką rozdzielczość, więc dokładnie widać co się dzieje zarówno w dzień, jak i w nocy, a dodatkowo możesz otrzymywać powiadomienia na swojego smartfona. Jak dla mnie to jest to świetna opcja. Zaglądnij sobie na stronę, tam znajdziesz więcej informacji. :)

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 27 lut 2020, 12:21
autor: dropp
Ja mam w domu małe ciche kamery i szczerze to nie wyobrażam sobie nie mieć takiego zabezpieczenia czy też kontroli. Wolę wiedzieć co się u mnie dzieje podczas mojej nieobecności tym bardziej że mam psy, które lubią broić :P

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 26 mar 2020, 18:29
autor: Żona
A czy w samochodzie również warto zainstalować Waszym zdaniem kamery? Widziałam ostatnio spory wybór wideorejestratorów samochodowych na stronie internetowej https://smartcams.pl/83-wideorejestratory. Pod względem cenowym nie wypadają one chyba drogo, prawda? Kto z Was ma taką kamerkę w aucie?

Re: Monitoring domu KZ11 - JBPartner

: 22 cze 2021, 8:48
autor: AdamSoś
Jak rozglądacie się za wyborem dobrej jakości zestawów kamer zewnętrznych do ochrony domu, czy firmy to jednak warto sobie sprawdzić na przykład https://orllo.pl/zestaw-do-monitoringu- ... p-1tb.html z którego korzystam. W którym są kamery Full HD, tryb nocny o zasięgu do 25m, czy również powiadomienia alarmowe jak wykryje ruch. Według mnie dobra opcja, żeby jednak uchronić swój dom przed próbami kradzieży