Strona 1 z 1

kurs języka niemieckiego

: 12 sie 2019, 15:56
autor: toli5
Mam zamiar zapisać się na kursy językowe. Znalazłem już nawet ciekawą ofertę https://niemiecki-koscierzyna.info/kursy-dla-doroslych/ Jednak najpierw chce zebrać opinie i się dopytać co sądzicie o tych kursach języka niemieckiego ? Ktoś miał może okazję korzystać?

siłowniki okienne

Re: kurs języka niemieckiego

: 07 paź 2019, 13:48
autor: Żona
Ja też planuję rozpocząć naukę języka niemieckiego. Widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/, że takie profesjonalne kursy niemieckiego oferuje między innymi Centrum Edukacji Profi-Lingua. Czy ktoś z Was brał może udział w jakimś organizowanym przez nich kursie - niemieckiego lub innego języka? I jak wrażenia?

Re: kurs języka niemieckiego

: 03 lis 2019, 18:57
autor: mozina
Wiedzieliście, że wiele nauczycielek języka niemieckiego decyduje się sezonowo lub czasem na stale podjąć pracę opiekunki osób starszych w Niemczech. Osobom z biegłą znajomością języka jest znacznie łatwiej o czym przeczytasz w tym artykule https://opiekabetreuung.eu/nauka-jezyka/ . Dlatego uważam, że tak ważne jest alby uczy się języków obcych. Nie wiadomo co przyniesie los i kiedy dany język nam się przyda.

Re: kurs języka niemieckiego

: 20 lis 2019, 14:21
autor: Sandra22
sporo pracuję i mam mało czasu, więc zastanawiam się nad kursem przez internet. Czy waszym zdaniem warty zainteresowania jest np. opisany tu etutor ?

Re: kurs języka niemieckiego

: 16 gru 2019, 21:02
autor: mayczak
Polecam naukę w szkole językowej Lincoln ze strony: https://lincoln.edu.pl/ . Ma ona w swojej ofercie język niemiecki. Warto skorzystać z tej oferty ze względu na dobry poziom nauczania i przekazywanie bardzo przydatnej wiedzy.

Re: kurs języka niemieckiego

: 12 mar 2020, 9:53
autor: soltar
Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa to polecam wam wybrać się do Jagiellońśkiego Centrum Językowego https://jcj.uj.edu.pl/ Nie ma lepszego miejsca do nauki języka niż wydział jednego z najlepszych uniwersytetów w Polsce. Centrum to oferuje kursy ogólnodostępne. Nie trzeba studiować na UJ.

Re: kurs języka niemieckiego

: 24 mar 2020, 12:51
autor: berczak
A co sądzicie o takiej formie nauki jaką oferuje szkoła https://effectiva.pl/niemiecki-przez-skype/ czyli przez Skype?
Wiem, że tego rodzaju metody są coraz częściej promowane tylko jak jest z efektami? Czy faktycznie siedząc w domu można nauczyć się języka obcego szybciej niż w tradycyjnej szkole?