Strona 1 z 1

Pufy sako do domu

: 27 sty 2019, 13:29
autor: arianna
Polecam Wam rzucić okiem na takie rozwiązanie jak pufy do sako sklep italpouf. Moim zdaniem są to najnowocześniejsze pufy, jakie w życiu widziałam. Wyglądają naprawdę świetnie - a szczególnie dobrze prezentują się w nowoczesnych wnętrzach.

Re: Pufy sako do domu

: 30 paź 2019, 0:00
autor: dannika
fajne pufy, zgadza się

Re: Pufy sako do domu

: 19 gru 2019, 16:55
autor: Jasmine
Mnie też takie pufy bardzo się podobają. Co więcej, jakiś czas temu udało mi się znaleźć mnóstwo propozycji tego rodzaju na https://mirat.eu/pufa-sakwa-m2 i muszę przynać, że na pewno coś tam wybiorę. Co więcej, oferta tego sklepu jest bardzo szeroka i obejmuje przeróżne meble, świetnie wykonane i cechujące się wysoką jakością:).

Re: Pufy sako do domu

: 17 kwie 2021, 22:23
autor: pakuś0304
A lubicie pufy? Podobają się Wam takie meble? Mnie osobiście bardzo i szukam właśnie jakiejś fajnej pufy dla siebie. Długo szukałam i długo sprawdzałam, ale myślę, że ostatecznie wybiorę te ze strony https://designtown.pl/pl/p/Pufa-BAROCK- ... etowa/3135 . Podoba mi się przede wszystkim kolor, później kształt, model, no i wymiary są idealne. Cena nie jest zbyt wysoka, więc myślę, że bez żadnego problemu można się zdecydować. Pufa to fajny i funkcjonalny mebel, bo można na nim siedzieć i służy za dekorację.