Strona 1 z 1

Dzień chłopaka

: 16 wrz 2019, 10:30
autor: koneczka
Na dzień chłopaka to musi być coś wyjątkowego. Niedawno trafiłam na artykuł o prezentach na Dzień Chłopaka i pomyslałam, że faktycznie - świetnym pomysłem na prezent są drobiazgi. Najważniejsze, aby ten dzień spędzić razem - na spacerze, w kinie, czy w restauracji. Co do prezentów, to ogromny wybór znajdziecie tutaj https://szybkoprezent.pl/708-prezent-dla-chlopaka - na każdą kieszeń :)

Re: Dzień chłopaka

: 14 lis 2019, 12:00
autor: miluś
A może coś praktycznego? Na przykład zimowa czapka, która przyda się każdemu. Duży wybór takich czapek widziałam ostatnio na stronie https://www.fightershop.com.pl/c166-czapki . Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobały. Mój mąż na pewno by taką nosił :)

Re: Dzień chłopaka

: 10 gru 2019, 13:41
autor: Żona
Ja w tym roku na dzień chłopaka kupiłam mojemu narzeczonemu kamerkę do auta ;) Taki wideorejestrator znalazłam w sklepie internetowym https://smartcams.pl/83-wideorejestratory za całkiem niewygórowane pieniądze. Prezent okazał się trafiony, chłopak mówi, że to bardzo praktyczny gadżet ;)

Re: Dzień chłopaka

: 22 sty 2020, 18:13
autor: pukla123
Żona pisze: ↑10 gru 2019, 13:41 Ja w tym roku na dzień chłopaka kupiłam mojemu narzeczonemu kamerkę do auta ;) Taki wideorejestrator znalazłam w sklepie internetowym https://smartcams.pl/83-wideorejestratory za całkiem niewygórowane pieniądze. Prezent okazał się trafiony, chłopak mówi, że to bardzo praktyczny gadżet ;)
ja dla męża na prezent zamawiałam kosmetyki https://lacarter.pl Stawiają na jakość i naturalne pochodzenie składników, dlatego tez nie znajdziecie w nich parabenów, barwników syntetycznych. Myślę, ze będzie z nich zadowolony.

Re: Dzień chłopaka

: 25 cze 2020, 15:06
autor: Wujo
Do uroczych drobiazgów z pewnością należą czekoladki. Najlepsze są te podane w pięknym opakowaniu i formie. Ostatnio zachwyciły mnie słodycze w różnorakich kształtach, np. gry domino https://www.kwiatowadostawa.pl/upominki ... _mezczyzny. Przyznacie, że są świetne. Do tego cena jest wyjątkowo niska. Każdy chłopak powinien być zadowolony.

Re: Dzień chłopaka

: 06 lis 2020, 13:58
autor: koneczka
Co do słodyczy, to też uważam że to fajny pomysł na upominek. Tym bardziej jeśli w grę wchodzą słodycze z oferty https://slodyczowo.pl/Amerykanskie-slodycze Zamówiłam kilka produktów dla siebie i mojego chłopaka - wszystkie z nich były smaczne, w szczególności ciasteczka z kremem karmelowym.

Re: Dzień chłopaka

: 19 gru 2020, 17:30
autor: finka125
Twój chłopak lubi słodkości? Jeśli tak to zdecydowanie warto w tym wypadku wybrać dla niego coś naprawdę unikalnego i ciekawego pod względem produktów. Możliwe że słodycze z zagranicy będą idealnym trafieniem. Znajdziesz tam przede wszystkim jakość, ciekawe produkty i świetne, nieznane dotąd smaki.