Strona 1 z 1

Oświetlenie techniczne

: 20 wrz 2019, 14:10
autor: JakubNowakowski
Cześć,

Wiecie gdzie w sieci dostane porzadne?

Re: Oświetlenie techniczne

: 20 wrz 2019, 14:11
autor: Olgaboryk
Hejka,

Mój mąż kupował w sklepie Asaj (zobacz). Za każdym razem gdy potrzebuje czegoś z zakresu elektryki to zagląda do tego sklepu i wszystko kupuje :D Z tego co wiem to jest bardzo zadowolony, wiec moze sprawdz ich produkty

Re: Oświetlenie techniczne

: 08 paź 2019, 11:04
autor: tomek.glogowski
Polecam odwiedzić sklep Perfekt Market ;) Ja tam bardzo dużo rzeczy zamawiam. Nie tak dawno kupowałem regulowane oprawy halogenowe ruchome, coś takiego: https://www.perfektmarket.com.pl/oprawy ... we/ruchome i jestem zadowolony. Dobra jakość, fajnie się sprawdzają, nie było problemu z montażem.

Re: Oświetlenie techniczne

: 26 maja 2021, 8:35
autor: Żona
A skoro już jesteśmy przy oświetleniu, to czy znacie jakieś firny, które zajmują się wykonywaniem audytów oświetlenia? Z tego, co wiedziałam na stronie jednej z takich firm https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... ulicznego/, taki audyt może pozwolić na obniżenie kosztów związanych z energią. Jak sądzicie, czy warto taki audyt wykonywać?

Re: Oświetlenie techniczne

: 22 cze 2021, 10:40
autor: Gąska
Ja jeszcze wspomnę na temat oświetlenia ze sklepu Light-Home. jest to sklep, na który wpadłam ostatnio zupełnie przypadkowo szukając odpowiednich lamp do kuchni. Przyznam, że te reflektory sufitowe, lampy wiszące (z klasycznymi abażurami) oraz nastrojowe lampki nocne bardzo przypadły mi do gustu :)