Strona 1 z 1

Dezodoryzacja powietrza - jaka firma

: 21 wrz 2019, 23:37
autor: Copel
Ostatnio mnie to zastanawiało i nie wiem na jakie usług warto się zdecydować. W necie wyczytałem, że podobno http://www.zdpwa.com.pl/pompownia-sciek ... etrza.html ta firma jest warta zaufania. Są to eksperci w tym zakresie dzięki czemu szybko i sprawnie podejmują się każdego zlecenia.

Re: Dezodoryzacja powietrza - jaka firma

: 28 wrz 2019, 21:16
autor: Marika88
CHodzi Ci o oczyszczenie powietrza po czym ale ? Po jakims strasznym smrodzie ? Ja na szczeście nie mam takiego problemu, ale chce kupic oczyszczacz powietrza nawet mam na oku taki https://goodair.pl/oczyszczacze-powietrza-coway Chce kupić tym bardziej że zacznie się sezon smogowy na dobre.

Re: Dezodoryzacja powietrza - jaka firma

: 05 paź 2019, 23:38
autor: Flaminga
W domowych warunkach jeżeli chodzi o jakość powietrza to najlepiej zainwestować w oczyszczacz powietrza. Tutaj https://zdrovi.pl/ zerknijcie sobie. Warto trochę czasu poświęcić na rozeznanie w temacie, bo typów oczyszczaczy, filtrów do nich itd jest wiele. Cenowo też są dość spore rozbieżności.

Re: Dezodoryzacja powietrza - jaka firma

: 27 gru 2020, 14:08
autor: kaśka
Oczyszczacz jest bardzo przydatnym produktem. My kupiliśmy od https://domowniczy.pl/forum/ Od czasu gdy mamy ten oczyszczacz powietrza oddycha się zupełnie inaczej, w domu jest świeżo nie ma zaduchu. Cudowna sprawa. Teraz wiadomo jakie jest powietrze, dlatego uważam że warto jest zainwestować.

Re: Dezodoryzacja powietrza - jaka firma

: 20 maja 2021, 21:16
autor: Marcęllo
Jeśli chodzi o dezodoryzację, czyli pozbywanie sie zapachu to najlepiej pomoże firma, która zajmuje sie ozonowaniem. Ozon nie tylko maskuje, ale całkowicie usuwa brzydkie zapachy, bo utlenia cząsteczki zapachu. Miałem zapach stęchlizny w domu po zalaniu i ekipa z firmy Pomorskie Pogotowie Ozonowe skutecznie pozbyła się problemy. mogę szczerze polecić :) Poniżej ewentualny link z kontaktem
https://pomorskiepogotowieozonowe.pl/kontakt/