Strona 1 z 1

Zakup materiałów budowlanych - gdzie szukać?

: 26 wrz 2019, 10:20
autor: Walentyna
Gdzie najlepiej szukać takich materiałów budowlanych w rozsądnej cenie?
Nie chcę przepłacać, ale nie chcę też tracić na jakości.
Tutaj https://icmarket.pl/pl/steico.html widziałam spory wybór różnych materiałów, ale też narzędzi.
Ktoś z was już może robił takie zakupy online?

wentylacja naturalna i sztuczna

Re: Zakup materiałów budowlanych - gdzie szukać?

: 28 wrz 2019, 22:21
autor: Farelka
Organizujesz remont tak? Warto też zakupić wszelkie niezbedne sprzety i akcesoria. Na pewno do takich prac budowlanych sprzydadzą się wiertła czy narzędzia pomiarowe https://artykulytechniczne.pl/produkty/ ... arowe.html Mój mąż kupuje tylko w tym sklepie internetowym - więc myślę że warto go polecić też i Tobie bo on jest bardzo zadowolony z jakości ich produktów. W takim razie ja zyczę powodzenia w remontach :)

Re: Zakup materiałów budowlanych - gdzie szukać?

: 02 paź 2019, 12:39
autor: faron
Może nie typowo budowlane, ale na pewno materiały wykończeniowe dostaniecie chociażby tutaj https://grupamo.pl/kontakt/kolobrzeg/ . Sama właśnie teraz wykańczam swój dom i chce u nich zamówić niektóre artykuły. Na pewno całe wyposażenie do kuchni i sztukaterię, którą wykorzystam w salonie.

Re: Zakup materiałów budowlanych - gdzie szukać?

: 07 paź 2019, 9:17
autor: Plandobrymam
Też się przekonałam do zakupów online. Można tak znaleźć w bardzo dobrej cenie przeróżne materiały niezbędne na budowie, także przy wykończeniach. Warto też porozglądać się po różnych sklepach. Wygodnym rozwiązaniem jest Aplikacja castorama w Google Play https://play.google.com/store/apps/deta ... rama&hl=pl Jak można takie zakupy załatwić w telefonie to czemu by tego nie zrobić:)

Re: Zakup materiałów budowlanych - gdzie szukać?

: 10 paź 2019, 14:17
autor: Bob88
Warto pamiętać, że przy budowie czy remoncie potrzebne są odpowiednie narzędzia. Radomsko to miasto, w którym znajduje się bardzo dobrze wyposażona wypożyczalnia Tool Serwis. U nich możecie wypożyczyć narzędzia oraz maszyny budowlane różnego typu. ToolSerwis oferuje narzędzia bardzo dobrej jakości, w dobrym stanie technicznym i bardzo proste w obsłudze.

Re: Zakup materiałów budowlanych - gdzie szukać?

: 29 paź 2019, 19:09
autor: homej
Budując zakłąd produkcyjny na pewno też warto pomyśleć o tym, by wybrać dobrej jakości ściany ogniowe i przeciwpożarowe. Tutaj kliknij widziałem, że można je dostać od dobrego producenta. Bezpeiczeństwo jest ważne w takim budynku i na pewno warto na to postawić.

Re: Zakup materiałów budowlanych - gdzie szukać?

: 10 gru 2019, 10:40
autor: soltar
Też rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę https://www.olexdystrybucja.pl/ i polecam ich również wam. Mają szeroką ofertę i bardzo dobre ceny.

montaż klimatyzacji łódź

Re: Zakup materiałów budowlanych - gdzie szukać?

: 14 lip 2020, 21:40
autor: Kolla
Urządzenia dźwigowe i podnośniki koszowe możecie dostać u https://dzwigi-rybacki.com.pl/. Wszystko załatwiane sprawnie na dobrych warunkach. Rzeczowo, konkretnie i uczciwie. Warto podkreślić, że sprzęt jest w świetnym stanie zawsze z aktualnym przeglądem.

Re: Zakup materiałów budowlanych - gdzie szukać?

: 19 sie 2020, 10:42
autor: rosellagleichner
Nie należy podczas zakupu materiałów budowlanych skupiać się tylko na niskiej cenie. Obecnie potrzebuję zakupić płyty. Postanowiłem szukać pomocy w Internecie i tak trafiłem na stronę https://materialybudowlane.cieszyn.pl/sucha-zabudowa/ To jest cena płyty osb Cieszyn, co myślicie na temat propozycji tej firmy?