studioagd.pl opinie

Awatar użytkownika
Kazimiera_83
Posty: 11
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:35

studioagd.pl opinie

Post autor: Kazimiera_83 »

Czy warto wybrać się do studioagd.pl? Podobno można u nich w studio zobaczyć dużo różnych sprzętów i przetestować niektóre. Mają w swojej ofercie sprzęt markowych i luksusowych producentów AGD. Ktoś z Was był u nich i kupił sprzęt do domu? Jeśli tak, to napiszcie opinie. Mam do nich kawałek drogi, nie wiem czy warto organizować wycieczkę ;-)
Awatar użytkownika
wera600
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:25

Re: studioagd.pl opinie

Post autor: wera600 »

Na studioagd.pl zamówiłam cały sprzęt do domu. Ich ceny są przystępne, a w dodatku sprzęt jest wysokiej jakości. W mojej opinii warto ich sprawdzić i kupić tam potrzebny sprzęt. Ja ich polecam.
Awatar użytkownika
asia056
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:29

Re: studioagd.pl opinie

Post autor: asia056 »

Myślę, że na studioagd.pl można znaleźć wiele ciekawych sprzętów i każdy znajdzie coś dla siebie. Mają dobre opinie, co mnie przekonało do zakupów u nich. Zdecydowanie warto do nich zajrzeć.
Awatar użytkownika
Malvinka
Posty: 46
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33

Re: studioagd.pl opinie

Post autor: Malvinka »

Na pewno warto postawić już na lepszej jakości sprzęty jak wyposażacie swój dom. Ja już nie raz przejechałam się na gorszej jakości urządzeniach AGD. Ja teraz szukam dla siebie odświeżacza powietrza. Znalazłam na stronie https://www.mwp.biz.pl/oczyszczacze-pow ... 50e-l.html inteligentny odświeżacz z nawilżaczem. Świetną sprawą w nim jest to, że ma on wbudowane czujniki, które pozwalają mu same dopasować odpowiedni program pracy. Ta seria odświeżaczy z nawilżaczem Sharp ma technologie Plasmacluster Ion.
Awatar użytkownika
Ela012
Posty: 149
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:22

Re: studioagd.pl opinie

Post autor: Ela012 »

Według mnie sprzęty agd powinny być wybierane kierując się ich jakością i solidnością. Sama przeglądam właśnie żelazka Tefal - https://sklep.dora-agd.pl/zelazka-stacj ... 72,pl.html bo chcę sobie kupić nieco lepsze żelazko niż obecnie użytkuję. A wiem, że ta marka oferuje naprawdę porządne sprzęty, na których jeszcze się nie zawiodłam.
:)
ODPOWIEDZ