Strona 1 z 1

Stoły do jadalni- gdzie kupić?

: 06 paź 2019, 18:12
autor: Pilcia
Potrzebuję Waszej wskazówki podczas poszukiwań nowego stołu do jadalni. Obiecałem dla żony, że się tym zajmę więc mam nadzieję że będziecie mi w stanie polecić miejsca gdzie kupowaliście sami stoły, czy też całe zestawy do swojej jadalni. Pozdrawiam!

Re: Stoły do jadalni- gdzie kupić?

: 10 paź 2019, 15:05
autor: ArkadiuSz
Akurat jeśli chodzi o wybór stołu, czy dodatkowo krzeseł drewnianych to polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu meblowego https://www.batdom.pl/ ponieważ sami kupowaliśmy u nich stół rozkładany do salonu i jesteśmy zadowoleni. Świetne wykonanie, szeroka lista możliwości co do modeli ale i do tego również wzorów i wymiarów. Na pewno coś pięknego znajdziecie i do swojego wnętrza ;)

Re: Stoły do jadalni- gdzie kupić?

: 15 paź 2019, 11:31
autor: Domek
ArkadiuSz pisze: ↑10 paź 2019, 15:05 Akurat jeśli chodzi o wybór stołu, czy dodatkowo krzeseł drewnianych to polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu meblowego https://www.batdom.pl/ ponieważ sami kupowaliśmy u nich stół rozkładany do salonu i jesteśmy zadowoleni. Świetne wykonanie, szeroka lista możliwości co do modeli ale i do tego również wzorów i wymiarów. Na pewno coś pięknego znajdziecie i do swojego wnętrza ;)
Też jestem za BatDom w przypadku wyboru stylowych mebli, a szczególnie jeśli chodzi o stoły i krzesła ciężko jest znaleźć firmę godną polecenia. Jednak u nich znajdziesz nie tylko bardzo dobre rozwiązania pod względem jakości wykonania i użytych materiałów, ale też podążających za najnowszymi trendami i wersjami kolorystycznymi :)

Re: Stoły do jadalni- gdzie kupić?

: 18 paź 2019, 9:51
autor: Pitros
Wybierać jest w czym :) Ogólnie ciekawy temat i chętnie dowiedziałbym się trochę więcej na temat różnych możliwości. My nie mamy zbyt dużego salonu, więc taka propozycja którą można rozłożyć i znacząco zwiększyć ich wymiary byłoby super!

Re: Stoły do jadalni- gdzie kupić?

: 24 paź 2019, 11:31
autor: Jaceks
W mojej opinii najlepsze są właśnie te rozkładane, jednak mieszkania budują coraz mniejsze i ciężko wydzielić tak dużo przestrzeni na ogromny stół który pomieści domowników i gości, a tak jak jest okazja można sobie go znacząco powiększyć i mieć spokój. Dlatego BatDom http://batdom.pl/ to bardzo dobre miejsce do poszukiwań tego typu rozwiązań.

Re: Stoły do jadalni- gdzie kupić?

: 24 paź 2019, 12:34
autor: Pilcia
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! Przekonaliście mnie i na pewno w ten weekend zajrzę do nich, żeby już wybrać ten stół i może krzesła od razu do jadalni. Od razu dopytam się męża co o tym sadzi to będzie łatwiej dojść do konsensusu :)

faktoring w teorii i praktyce

Re: Stoły do jadalni- gdzie kupić?

: 27 paź 2019, 10:39
autor: praktyk89
Atrakcyjne stoły do jadalni widziałem w Modeca meble https://modecameble.pl/pl/c/Stoly/23 Stoły są wykonane bardzo solidnie, ceny są bardzo atrakcyjne. Warto wybierać do jadalni modele rozkładane, pozwolą na ugoszczenie większej liczby gości podczas różnych uroczystości. Na co dzień nie zajmują wiele miejsca, bardzo praktyczne rozwiązanie do nieco mniejszych wnętrz.

Re: Stoły do jadalni- gdzie kupić?

: 28 paź 2019, 22:35
autor: dannika
Na tej stronie sami sobie zaprojektujecie mebel, np. stół https://www.ewodd.com/konfigurator-mebli/stoly Wybierzecie wymiary, kolor, układ, rodzaj materiału. Firma wykonuje świetne meble na wymiar, solidnej jakości a transport w dowolne miejsce w Polsce jest gratis. My jesteśmy w 100 % zadowoleni.

wirtualna nauka angielskiego

Re: Stoły do jadalni- gdzie kupić?

: 16 lis 2019, 21:27
autor: Ela012
Skoro już mowa o jadalni to mogę polecić stronkę, na któej możecie skompletować całe wyposażenie do jadalni, jak talerze czy sztućce - https://nettrading.pl/ambition Ostatnio przekonałam się jak ważne jest kompletne wyposażenie kuchni, bo wtedy znacznie szybciej i przyjemniej przygotowuje się posiłki. Do tego zawsze jednak obiad wygląda ładniej na eleganckicj talerzach i kiedy posiada się cały komplet w jednym stylu. Sama akurat posiadam komplet kawowy oraz obiadowy tej marki i jestem z niego bardzo zadowolona.