Strona 1 z 1

Ślub po ślubie

: 11 paź 2019, 9:09
autor: Malvinka
Jesteście po rozwodzie i chcecie wziąć kolejny ślub? Jeżeli wcześniej braliście ślub kościelny, a najczęściej takie są wybierane, to niezbędne będzie tu stwierdzenie nieważności małżeństwa. Nie jest to dokument, który załatwia się od ręki... Tu sprawę najlepiej jak przejmą adwokaci kościelni, którzy poprowadzą za was cały ten proces. Zobaczcie sobie wsparcie od kancelarii https://www.adwokatkoscielny.pl/ Mają spore doświadczenie w tym temacie.

Re: Ślub po ślubie

: 21 lut 2020, 12:31
autor: Żona
A skoro już o ślubie mowa, to jak wyglądało Wasze pudełeczko na obrączki? Gdzie je kupiliście? ja bardzo ładne widziałam ostatnio w sklepie internetowym https://happenings.pl/pudelko-na-obracz ... ne-z-mchem. Jak sądzicie, warto je tam zamówić? Podoba się Wam?

Re: Ślub po ślubie

: 10 sie 2020, 18:42
autor: izkasala
Jak zależy Ci na tym aby śluby wyszły dobrze to musisz oprócz organizacji strefy muzycznej zająć sie również alkoholem i polecam wam Zestawy na stronie https://smaczajama.pl/pl/p/Wodka-weseln ... 2C5l/10050 gdzie kupisz w dobrej cenie pakiety po 60 butelek wódki weselnej Ogiński która będzie idealnym rozwiazaniem.