Strona 1 z 1

Kurier do części samochodowych

: 22 paź 2019, 12:26
autor: alizacy
muszę przesłać kumplowi parę części samochodowych i zastanawiam się jak się za to zabrać? Czy muszę jakiś transport zamówić czy może kurier by to wziął?

Re: Kurier do części samochodowych

: 23 paź 2019, 19:46
autor: dropp
Obie opcje są w porządku, ale myślę jednak że paleta wyjdzie taniej. Z resztą tu https://www.pogotowiepaletowe.pl/ sobie sprawdź, w opcji wyceń przesyłkę po wpisaniu parametrów otrzymasz informację o kosztach. I chyba w ogóle kurierem będzie szybciej, czasami nawet przesyłka następnego dnia jest u odbiorcy

Re: Kurier do części samochodowych

: 30 paź 2019, 16:20
autor: Żona
Ja zazwyczaj w części oraz akcesoria do mojego samochodu zaopatruję się on line. Tak jest szybciej, taniej i wygodniej. Ostatnio potrzebna była mi nowa nawigacja i trafiłam na stronie https://smartcams.pl/65-z-nawigacja na kamerki samochodowe, które mają już taką nawigację wbudowaną :) Polecam, taki gadżet 2w1 jest bardzo praktyczny i przydatny :)

Re: Kurier do części samochodowych

: 19 lis 2019, 7:23
autor: Ruddzia
Nie każdy kurier przyjmie Ci takie zlecenie, ale chyba coraz więcej oferuje usługi przewozu różnych części samochodowych, ważne jest tylko ich odpowiednie zapakowanie, przygotowanie do transportu. Najczęściej chyba są wysyłane opony kurierem, do tych na pewno przydadzą się wam odpowiednie worki na opony. Na stronie https://sklep.grala.com.pl/blog/12_worki-na-opony znajdziecie właśnie tego typu opakowania, a także i inne opakowania foliowe dla biznesu.

Re: Kurier do części samochodowych

: 30 lis 2019, 16:40
autor: milena
Ja zazwyczaj części samochodowych szukam najpierw w internecie. Obecnie jest dużo sklepów, które oferują dobrej jakości części w dużo niższej cenie niż w sklepach stacjonarnych. Takim sklepem jest https://interauto.com.pl/, z częściami do pojazdów DAF. Części nowe i używane, w bardzo dobrych cenach.

Re: Kurier do części samochodowych

: 19 sty 2020, 9:01
autor: Plandobrymam
Z takimi rzeczami też kurierzy nie mają większych problemów, najważniejsze będzie ich odpowiednie zapakowanie. Opona kurierem musi być dobrze zapakowana, opisują tą kwestie na stronie https://www.oponykurierem.pl/ Tu często łączy się dwie opony w jedną paczkę, a jak nie są ciężkie to i nawet cztery razem można wysłać.

Re: Kurier do części samochodowych

: 16 wrz 2020, 7:31
autor: Domek
Na pewno w takiej firmie będziecie potrzebowali porządnej wagi paletowej, która pozwoli Wam kontrolować ilość produktów i ich obciążenie. Dlatego jak znajdziecie trochę czasu to polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu https://www.nowewagi.pl/s/124---Wagipal ... ozowe.html w którym znajdziecie wysokiej klasy sprzęt w dobrym zakresie cenowym. Warto sprawdzić, a jestem przekonany że podejmiecie racjonalną decyzję dla własnego biznesu.