Strona 1 z 1

Ślub kościelny a rozwód

: 23 paź 2019, 11:44
autor: Olgira
W przypadku ślubu kościelnego sprawa z rozwodem nie jest aż tak prosta. Nie każdy wie, że do ponownego wzięcia ślubu kościelnego trzeba będzie załatwić stwierdzenie nieważności małżeństwa. Jeżeli będzie wam to potrzebne to zerknijcie sobie na stronkę https://www.adwokatkoscielny.pl/ Kancelaria prawa kanonicznego zajmuje się takimi sprawami. Adwokat kościelny Michał Pełka świadczy też darmową pomoc prawną na terenie Łowicza.

Re: Ślub kościelny a rozwód

: 31 paź 2019, 9:08
autor: milena
Warto też podkreślić, że przed rozpoczęciem działań w sądzie biskupim, należy uporządkować swoje sprawy cywilne. Mam na myśli - wziąć rozwód w sądzie świeckim. I w takiej sytuacji też przyda się pomoc profesjonalnej kancelarii. Od siebie zostawiam namiary na nich https://jrkancelaria.pl/ . Może komuś się przydadzą.

Re: Ślub kościelny a rozwód

: 10 gru 2019, 21:22
autor: Malvinka
Sprawa jak widać nie jest taka prosta. Najlepiej będzie skonsultować się z prawnikiem, adwokatem, który poradzi wam co najlepiej zrobić w danej sytuacji. Macie kogoś może sprawdzonego? Zobaczcie sobie tu może usługi od http://adwokat-nawojski.pl Znajdziecie tu kancelarie Przemysława Nawojskiego. Kompleksowo zajmują się tu pomocą prawną, także proponują porady prawne online.

Re: Ślub kościelny a rozwód

: 18 lut 2020, 21:31
autor: praktyk89
W sprawach rodzinnych takich jak rozwody może pomóc adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska z Łodzi, ma świetne wyniki w tego typu rozprawach. Najczęściej udaje się szybciej zakończyć postępowania. Bardzo dużą uwagę przywiązują do wszelkich działań w postępowaniu, staranność oraz pełne wsparcie np. podczas wypełniania różnego rodzaju wniosków to dobrze standardy w tej kancelarii.

Re: Ślub kościelny a rozwód

: 11 mar 2020, 17:24
autor: mayczak
Chcesz rozwodu? Zatrudnij dobrą kancelarię adwokacką - ze swojej strony mogę Ci polecić kancelaria adwokacka rozwody katowice

Re: Ślub kościelny a rozwód

: 19 mar 2020, 19:44
autor: zenka
Nie wiem jak w sprawie rozwodu kościelnego ale w cywilnym sprawdzi się mec. Cejrowski, na cejrowski.pl masz namiary - nie znam nikogo bardziej skutecznego

Re: Ślub kościelny a rozwód

: 08 lip 2021, 12:34
autor: finka125
Warto również przygotować się na kwestie rozwodu cywilnego, bo jak wiemy, to również jest nieuniknione. Sama zmagałam się z tymi kwestiami i doskonale wiem jak to wygląda. Mogę na pewno polecić Ci stronę porady prawne online, gdzie znajdziesz wsparcie, również pod względem merytorycznym.

Re: Ślub kościelny a rozwód

: 31 lip 2021, 4:42
autor: adaśko
Jeśli myślicie nad rozwodem, to moim zdaniem warto odwiedzić ten link: https://i-rozwod.pl/ile-kouje-pozew-rozwodowy . Firma zajmuje się tworzeniem pozwów o rozwód i dostarczeniem ich pod wasz adres. W waszej gestii leży to, aby podpisać ten pozew, a następnie oddać do sądu.

Re: Ślub kościelny a rozwód

: 09 gru 2021, 20:27
autor: WikiPiki
Olgira, rozwód kościelny to na tyle poważna kwestia, że warto aby skorzystać z usług specjalisty. Tak jak wskazałaś, w tym przypadku jest to adwokat kościelny. Ja korzystałam z pomocy Pani adwokat Magdaleny Wojdała. Pomogła mi zrozumieć cały skomplikowany proces rozwodu kościelnego (tutaj można ciut więcej poczytać na jego temat: https://kancelariawojdala.pl/rozwod-kos ... scielnego/) oraz kompleksowo zajęła się jego poprowadzeniem. Oczywiście nie muszę chyba mówić, że ze szczęśliwym zakończeniem :)