Strona 1 z 1

Naprawa i montaż pralek/zmywarek

: 07 lut 2019, 11:19
autor: Golonka
Serdecznie polecam firmę https://naprawa-agd-krakow.pl/ , naprawią oni każdą pralkę, zmywarkę i inne urządzenie kuchenne. To najlepsza firma naprawcza w Krakowie. Naprawą zajmują się specjaliści z danej dziedziny.

Re: Naprawa i montaż pralek/zmywarek

: 23 paź 2019, 14:20
autor: liluna
Sprawa jest naprawdę prosta. Wystarczy znaleźć dobry serwis AGD, taki jak https://pomoc-agd-krakow.pl/ i tam oddać swój sprzęt do naprawy. Zajrzyjcie do tego miejsca, bo taki ruch opłaca się dużo bardziej niż zakup nowego sprzętu. Wiem to z doświadczenia. Lepiej zaufać sprawdonemu serwisowi, niz samemu naprawiać i wiadomo można popsuć jeszcze bardziej.

Re: Naprawa i montaż pralek/zmywarek

: 29 paź 2019, 19:21
autor: dannika
Jak coś to w Warszawie na Ursynowie jest Parolvip http://naprawapralekursynow.pl/ Będziecie zadowoleni z usług tego fachowca, bo jest dokładny i terminowy a z cenami nie przesadza. Nam uratował pralkę. Ma też dogodne godziny pracy bo pracuje do 22iej.

Re: Naprawa i montaż pralek/zmywarek

: 07 lis 2019, 19:04
autor: Kotikus
Zakładanie nowych wątków nie ma sensu. W necie jest dużo tego typu rzeczy.

Re: Naprawa i montaż pralek/zmywarek

: 30 lis 2019, 11:59
autor: koneczka
Jest wiele firm, które oferują pogwarancyjne naprawy sprzętów AGD. Ja słyszałam dobre opinie na temat firmy technikan.pl z Warszawy. Z tego co wiem, to obsługują różne marki - od tych najbardziej znanych po te rzadko spotykane. Warto spytać o wycenę. Na swojej stronie internetowej maję też sporo informacji na ten temat - warto tam zajrzeć.

Re: Naprawa i montaż pralek/zmywarek

: 11 mar 2020, 10:37
autor: kalafior
u nas w firmie jak się zepsuła pralka to od razu wynajmowaliśmy własnie ekipę to naprawy https://usterka.pl/dla-producentow/ znaleźliśmy właśnie jedną z lepszych firm, która rewelacyjnie naprawia właśnie wszystkie sprzęty, niezależnie od firmy. Zreszta jak czegos potrzebujemy to na stronie firmy jest dokładniej napisane co i jak

Re: Naprawa i montaż pralek/zmywarek

: 17 mar 2020, 16:35
autor: anula
Ne znam, więc nie pomogę. Sama korzystam z serwisu AGD - naprawa AGD Wrocław Dobrzy specjaliści, dzięki nim nie raz oszczędziłam pieniądze, bo nie musiałam kupować nowych sprzętów.