Strona 1 z 1

Masz kredyt we frankach?

: 10 lis 2019, 18:18
autor: Aneks
Obrazek

Re: Masz kredyt we frankach?

: 12 lut 2020, 11:31
autor: Malina
Niestety osoby, które pokusiły się na kredyt we frankach mają teraz poważne kłopoty. Na szczęście można z tego wyjść przy pomocy dobrej kancelarii adwokackiej. Kompleksową pomoc przy unieważnianiu umowy kredytowej oferuje kancelaria http://kurek-partners.com/kredyt-franko ... nie-umowy/ . Warto się do nich udać bo przedstawić sprawę i zasięgnąć porady.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 03 maja 2020, 11:32
autor: paskan
Dlatego zawsze powtarzałem, że najpierw powinien nastąpić kontakt i konsultacja z taką osoba jak Doradca Kredytowy Kraków jest pełen takich specjalistów i później uniknąć problemu trefnego kredytu no ale cóż... jak to się mówi teraz - mądry Polak po szkodzie.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 14 maja 2020, 20:38
autor: elfik12
Frankowiczom nie zazdroszczę. Tyle chociaż, że mogą dzięki orzeczeniu TSUE podejmować kroki wobec banku. Są też firmy takie jak https://cleverstep.pl/ do których można się zwrócić o fachową pomoc. Przeanalizują umowę kredytową ( za darmo) i ocenią co da się zrobić. Jak coś służą wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 15 mar 2021, 6:50
autor: Luśka
Na szczęście dla mnie to już czas przeszły. Miałam kredyt we frankach i kosztował mnie bardzo drogo, nie tylko jeśli chodzi o pieniądze, ale także o moje zdrowie. W pewnym momencie, byłam pewna, że już nie damy rady go spłacać i wtedy siostra podsunęła mi namiary na kancelarie http://kancelariapietka.pl/, która jak się okazało specjalizuje się w unieważnianiu kredytów frankowych. Potem to już właściwie poszło z górki, bo kancelaria się wszystkim zajęła. Znaleźli niezgodne z prawem zapisy w naszej umowie, wnieśliśmy sprawę do sądu i dzięki wiedzy i doświadczeniu udało się unieważnić nasza umowę.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 21 mar 2021, 15:08
autor: trzmięl
Moja znajoma ma, ale wydaje się, że nie robi sobie z tego problemów. Chodzi mi o to, że już szukała pomocy i znajduje ja tutaj https://kredytolsztyn.com/ekspert-finansowy-ilawa/ . Z tym pośrednikiem będzie szukała finansowania na zamknięcie tamtego kredytu. I wierze, że im się uda, bo to nie jest aż tak duży problem.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 30 mar 2021, 16:19
autor: Witczyński
No taki kredyt to pewien problem. Szczególnie jak się brało dawno temu i wtedy przepisy nie były tak konkretne jak teraz. Banki czasami naciągały w umowach i stosowały dziwne zapisy. Warto to sprawdzić. Naszą umowę analizowaliśmy w kancelarii Fenix w Warszawie i parę punktów jest wątpliwych. Teraz działamy z tym co jest nie tak. Kancelaria ma profesjonalne podejście do tematu i bardzo się stara. Widać, że znaja sie na sprawie.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 02 kwie 2021, 19:01
autor: Lućka
W kwestii kredytów frankowych, obecnie w zasadzie wszystko jest jasne .Sądy interpretują działania banków w tym zakresie jako oszustwo z art 286 kk ,bowiem banki dla osiągnięcia korzyści majątkowych nie dopełniły obowiązku informacyjnego w zakresie ryzyka .To wystarczający powód by sąd unieważnił kredyt frankowy i zażądał zwrotu nadpłaconych rat .

cienkie spodnie dresowe chłopięce

Re: Masz kredyt we frankach?

: 27 kwie 2021, 18:07
autor: Śnieżka
3 października 2019 r. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał wyrok, na który oczekiwała większość posiadaczy kredytów frankowych w Polsce. Trybunał unijny uznał, że w umowie kredytowej zawarte są niedozwolone klauzule waloryzacyjne, które należy z niej usunąć. Co więcej, w treści wyroku stwierdzono, że usuniętych klauzul nie można zastąpić przepisami polskiego prawa cywilnego. Co to oznacza dla "frankowiczów" wyjaśnione jest w artykule https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy_ ... iczow.html

nagrzewnica wodna używana

Re: Masz kredyt we frankach?

: 05 maja 2021, 8:35
autor: Raczek
Bardzo ciekawy ten artykuł Śnieżka, dzięki za link:)
ja też umoczona we franki, ale na szczęście mam dobrą kancelarię prawną,
koleżanka poleciła mi https://lextio.pl/ i wszystko wskazuje na to, że uda nam się rozstrzygnąć spór z bankiem, na co bardzo liczę.
W ogóle jak jesteście z okolic Kielc i szukacie dobrych prawników, w dobrej cenie, to ich podpowiem.
Dzięki nim masa stresu i wścieklicy mi z głowy odpadła, widać, że wiedzą co robią :)

Re: Masz kredyt we frankach?

: 16 maja 2021, 22:24
autor: Lalek123Ą
Moja znajoma ma, ale wydaje się, że nie robi sobie z tego problemów. Chodzi mi o to, że już szukała pomocy i znajduje ja tutaj https://kancelariafrankowicza.pl/. Z tym pośrednikiem będzie szukała finansowania na zamknięcie tamtego kredytu. I wierze, że im się uda, bo to nie jest aż tak duży problem.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 20 maja 2021, 7:20
autor: Miłka89
Raczek pisze: ↑05 maja 2021, 8:35 Bardzo ciekawy ten artykuł Śnieżka, dzięki za link:)
ja też umoczona we franki, ale na szczęście mam dobrą kancelarię prawną,
koleżanka poleciła mi lextio.pl/ i wszystko wskazuje na to, że uda nam się rozstrzygnąć spór z bankiem, na co bardzo liczę.
W ogóle jak jesteście z okolic Kielc i szukacie dobrych prawników, w dobrej cenie, to ich podpowiem.
Dzięki nim masa stresu i wścieklicy mi z głowy odpadła, widać, że wiedzą co robią :)
A to ja znam tą kancelarię, rzeczywiście są świetni , ale działają szerzej niż tylko na Kielce, wiec tak dopiszę, że jak ktoś spoza miasta, jak ja to też spokojnie się do nich może zgłaszać :D

Re: Masz kredyt we frankach?

: 06 sie 2021, 18:31
autor: Hubert78
Radze na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://jaw.pl/2021/04/czy-po-splacie-k ... kodowanie/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat weryfikacji umów kredytowych. Warto bowiem zorientować się czy umowa kredytowa, którą zawarliśmy z bankiem jest uczciwa czy też nie. Pomyślcie koniecznie o tym.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 12 sie 2021, 10:41
autor: pólka
Na szczęście nie mam, choć niewiele brakowało, a bym się tak zapożyczyła. Na szczęście w porę się wycofałam. Mogę jednak powiedzieć, że mam także coś takiego jak zbyt mało gotówki na remont. W artykule https://www.vader.pl/dlaczego-po-kredyt ... z-krakowa/ napisano, dlaczego warto iść do pośrednika. Ja w to wierzę.

wentylacja w domu parterowym

Re: Masz kredyt we frankach?

: 08 paź 2021, 22:20
autor: Hubert78
W przypadku problemów z kredytem hipotecznym warto sobie zerknąć tutaj https://kancelariafrankowicza.pl/kalkul ... ankowicza/. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat kredytów frankowych. Między innymi znajdziecie tam kalkulator kredytowy, który bardzo się przydaje. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.