Strona 1 z 1

Wyprawa do Indii

: 12 lut 2019, 14:47
autor: arianna
Wakacyjnych możliwości zawsze jest bardzo wiele. Wszystko zalezy od tego ile mamy na to funduszy i co nas tak naprawde interesuje. Każdy taki wypoczynek chce spędzać w inny sposób. Mnie od jakiego czasu kusi taki wyjazd do Indii http://www.wyprawadoindii.pl/ . Czytałam trochę o tych regionach, kuchni i ajurwedzie

Re: Wyprawa do Indii

: 25 kwie 2020, 22:29
autor: dannika
oooo Indie, moje marzenie, cudny rejon świata

Re: Wyprawa do Indii

: 07 lip 2020, 13:54
autor: karaniewiara
Ja długo marzyłam o nietypowych i trochę ekstremalnych wakacjach i tak od słowa do czynu podjęłam współpracę z firmą Moto Birds https://motobirds.com/ która organizuje takie wyprawy. Przetransportowali nas razem ze sprzętem do Wietnamu i objechaliśmy piękne, nietypowe i nieturystyczne miejsca.

Re: Wyprawa do Indii

: 12 sie 2020, 23:46
autor: Urządzamy
Planuję wyprawę do Indii w przyszłym roku :) W tym roku zaplanowałam wyjazd w góry,a le powiem szczerze, że jeszcze nie wiem gdzie dokładnie. Muszę przejrzec ofertę tego biura > https://www.exploruj.pl/wyprawy/ gdzie własnie organizują takie wypady w góry. Wybór mają spory - zarówno wakacje w Polsce jak i zagranicą :) Co sądzicie o takich wakacjach ? Wolicie górskie spacery czy raczej opalanie na plaży ?