Strona 1 z 1

Wydobycie kruszyw

: 20 lis 2019, 6:12
autor: Copel
Słyszeliście o firmie http://grupapbi.eu/kruszywa/ ? Posiada własne kopalnie kruszyw. Dzięki temu jest w stanie sprzedawać ten surowiec na ogromną skalę. Jeżeli jesteś dużym odbiorcą i potrzebujesz tego materiału to jak najbardziej możesz się do nich zgłosić. Proponują najniższą cenę na rynku. Nic dziwnego, bo to gigant w tej dziedzinie.

Re: Wydobycie kruszyw

: 02 gru 2019, 11:10
autor: freddy
Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się wydobywaniem oraz sprzedażą kruszyw to polecam wam zgłosić się do http://zwirowniabrzezno.pl/ Od nich zakupicie żwir, piasek, kamienie ogrodowe itp. Żwirownia ta zlokalizowana jest w pobliżu Konina.

Re: Wydobycie kruszyw

: 18 gru 2019, 12:59
autor: soltar
Jeżeli myślicie o tym by wejść w biznes związany z wydobyciem kruszyw to polecam wam nawiązać współpracę z firmą http://www.centrobelt.pl/ Od nich zakupicie taśmy przenośnikowe do przenoszenia kruszyw.

Re: Wydobycie kruszyw

: 27 gru 2019, 18:04
autor: polish1
Popytam znajomych i dam znać. Na pewno coś wiedzą na temat tego.

Re: Wydobycie kruszyw

: 08 sty 2020, 13:49
autor: Kolla
Duży wybór kruszyw znalazłem w firmie www.nabzdyk.com.pl. Zamawiałem żwir, piasek i tłuczeń granitowy. Dostarczyli bezproblemowo ekspresowo towar. Wszystko w konkurencyjnych cenach. Dobry i rzetelny kontrahent do stałej współpracy.

Re: Wydobycie kruszyw

: 14 sty 2020, 9:31
autor: Adi3883
Piasek budowlany i żwir zamawiałem już kilkakrotnie od sprawdzonego dostawcy firmy http://anitex-dg.pl/. Oferują kruszywa wysokiej jakości i sprawnie realizują zamówienie. Dobra oferta cenowa i profesjonalna obsługa.

Re: Wydobycie kruszyw

: 20 sty 2020, 18:10
autor: dannika
Świetną ofertę ma firma Messa http://www.kruszywabytom.pl/ z Bytomia. Kupicie tam łupek czerwony i grys dolomitowy, jakość pierwsza klasa a firma oferuje możliwość dostarczenia zamówienia własnym transportem. My jesteśmy z ich usług bardzo zadowoleni, bo ta sama firma wyburzała nam też stary budynek. Ze wszystkim sie szybko i sprawnie uwinęli.

Re: Wydobycie kruszyw

: 20 lut 2020, 23:03
autor: mycha
Tutaj https://www.cemex.pl/kruszywa-budowlane.aspx jest dostępny piasek granitowy oraz inne kruszywa do betonu i prefabrykacji. Można zapytać o ofertę, sprawdzić jaki będzie koszt i podjąć decyzję czy taki zakup się opłaca czy też nie. Mają też w ofercie materiały budowlane. Warto wiec przejrzeć sobie dokładnie ich stronę. Zawsze należy kupować w sprawdzonych miejscach, aby mieć pewność co do jakości.

Re: Wydobycie kruszyw

: 18 mar 2020, 22:08
autor: Kolla
Ja zaopatruję się od pewnego czasu w poleconej mi firmie http://tercharpol.pl/. Oferta kruszyw bardzo bogata i zapewniona zawsze wysoka jakość produktu, jak i obsługi. To mój stały kooperant i śmiało polecam go dalej innym, bo warto nawiązać współpracę.

Re: Wydobycie kruszyw

: 18 lis 2020, 11:25
autor: łatecki
Suszony piasek i żwir budowlany przy większych ilościach sprowadzam bezpośrednio ze żwirowni https://kolsped.sosnowiec.pl/ gdzie oferują dobre ceny na wysokie jakości kruszywa i do tego jeszcze z opcją transportu. Solidnie i w terminie.

Re: Wydobycie kruszyw

: 25 mar 2021, 8:52
autor: Balwinka
Te w budownictwie są niezbędne, zarówno przy budownictwie drogowym, przemysłowym, jak i przy budowie domów;) Jeżeli o takie materiały chodzi to bardzo dobrą ofertę ma kopalnia kruszyw Sur-Pol, jak będziecie potrzebować piasku, żwiru, kamienia, ziemi, humusu to powinniście zgłosić się właśnie do nich. Ja już u nich przeróżne rzeczy zamawiałam i jestem bardzo zadowolona z współpracy:) Również oferują prace ziemne, usługi koparką.

konsport cennik 2015

Re: Wydobycie kruszyw

: 19 lip 2021, 12:10
autor: ginamó
Ostatnio zamawiałem dosyć sporo kruszyw, a wszystkie z nich zapewnili mi http://el-kop.pl/oferta/ . Muszę przyznać, iż było to całkowicie rozsądną inwestycją. Do dyspozycji dostaliśmy piaski, żwiry, kruszywa drogowe czy torf po rewelacyjnej cenie. Przy budowie były one w końcu niezbędne.

Re: Wydobycie kruszyw

: 05 sie 2021, 20:54
autor: kórtka
Piasek akurat bierzemy od https://www.pwstachyra.pl/kopalnia-piachu-lublin i myślę, że wychodzi nam to całkowicie na plus. W końcu piasek jest niezastąpiony na budowie, głównie pod cementem. A to właśnie z jego wsparciem udało się zatroszczyć o jakość spełniającą nasze wymogi, w zupełności!

Re: Wydobycie kruszyw

: 07 gru 2021, 9:55
autor: bytek
Gdy się budowałem, trafiłem na świetną kopalnię kruszyw. Bardzo mi się podobało, że mają tam czyściutki (bez gliny, ziemi etc.) piach oraz żwir. Na dodatek cena od tony okazała się super. Mogę, więc z ręką na sercu polecić wam Kopalnię SIERSZEW, która mieści się Siereszewie 20 nieopodal Żarkowa https://www.zwirowniasierszew.pl/oferta/piasek W ofercie ma dwa rodzaje żwiru: gruby i średni, a także ziemię z nasypu. Firma również realizuje transport, co mi bardzo ułatwiło życie.

czerpnie ścienne okrągłe

Re: Wydobycie kruszyw

: 16 sie 2022, 11:01
autor: Piotr
sądzę że wydobycie kruszyw powinno być jak najbardziej bezpieczne i ogrodzone podczas pracy polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betponów czajników donic doniczek cementów zapraw suchych listew mat taśm foli profili kotew gniazdek żyrandoli koszy pojemników dzbanków wiertarek filiżanek talerzy śrubokrętów rur zraszaczy wózków luster podświetlanych narzędzi ogrodniczych okapów obrusów cerat kompresorów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl