Beznadziejna taśma samoprzylepna

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
WkurzonyMąż

Beznadziejna taśma samoprzylepna

Post autor: WkurzonyMąż »

Cześć!

Ja w sprawie tych niby fenomenalnych taśm samoprzylepnych, które to miały utrzymać ramkę ze zdjęciem bez konieczności robienia w ścianie dziur na gwoździe. Tylko, że to średnio działa. Mam taką specjalną dwustronną, mocną taśmę i podkleiłem nią wieszak, taki mały plastikowy wieszaczek jak do ręczników. Nie powiesiłem ręcznika tylko kalendarz, przyczepiony do szafy. I co? I regularnie co kilka dni spada. A do tego po taśmie zostają ślady i jest z tym dwa razy więcej roboty bo bez pomocy tarcia resztki nie schodzą!
Co ja robię nie tak? Albo inaczej. Jaką taśmę mogę kupić żeby to działało? Czy w ogóle ten system to pic na wodę?
Fryderyk poleca gazetki promocyjne Dino
Mikołaj

Re: Beznadziejna taśma samoprzylepna

Post autor: Mikołaj »

Współczuję bardzo, takie nieprzyjemne doświadczenie. Myślę, że nie szło to z jakością. Może pomyśl taśmie akrylowej? U mnie sprawdzona w firmie i w domu miała różne zastosowania. Żona na przykład jak chciała zrobić takie pudełko z plexi to właśnie tą taśmą wszystko sklejałem. Tak samo w innych sytuacjach się sprawdziła idealnie. Wiesz ja zamawiam tylko i wyłącznie takie produkty z https://mierzejewski.pl/pl/tasma-akrylowa.html mam już sprawdzony ten sklep i zdecydowanie polecam. Sprawdź sobie i wypróbuj tą taśmę.
Firstłon

Re: Beznadziejna taśma samoprzylepna

Post autor: Firstłon »

Różnego rodzaju specjalistyczne taśmy o różnym i szerokim zastosowaniu zdecydowanie można znaleźć w https://bernas.pl/ Polecam współpracę z firmą, bo oferta jest dobra, taśmy bardzo praktyczne, nowoczesne, wytrzymałe, dające sobie radę w różnych warunkach. Do tego ceny normalne
ODPOWIEDZ