Budowa magazynu

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 124
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Budowa magazynu

Post autor: milena »

Budowałam ostatnio nową halę i jestem bardzo zadowolona z efektu. Oczywiście wszystko to zasługa bardzo udanego projektu przygotowanego przez firmę http://archifox.pl/. Nie sądziłam, że można tak praktycznie połączyć tyle funkcjonalności w jednym obiekcie. Teraz szukam kogoś (firmy) kto zorganizuje odpowiednie oznakowanie hali, tak żeby usprawnić pracę magazynu. Macie może jakieś gotowe patenty?
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Budowa magazynu

Post autor: Żona »

Kiedy już postawicie własny magazyn, to na pewno przydadzą się Wam tam jakieś dobrej jakości palety drewniane, głównie palety euro. Możecie je zamówić na przykład w firmie SAS-GROUP, czyli u jednego z wiodących producentów takich palet w całej Europie. Na stronie https://saspalety.pl/ możecie się zapoznać z całością jego oferty, polecam ;)
Awatar użytkownika
permans
Posty: 9
Rejestracja: 10 mar 2020, 13:56

Re: Budowa magazynu

Post autor: permans »

Jeszcze przed budową konieczne jest przeprowadzenie badań gruntowo-wodnych, bo chyba wiesz, że bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu prawda? Jeżeli jesteś z okolica śląsk to polecam firmę https://www.ggsprojekt.pl/obsluga-budow/ wykonywali nam badania przed budową hali magazynowych i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Szybko, tanio i profesjonalnie.

napęd do bramy przesuwnej wiśniowski
Bronek Ż

Re: Budowa magazynu

Post autor: Bronek Ż »

Gdybyście potrzebowali palet przy wyposażeniu magazynu, to sprawdźcie https://saspalety.pl To jeden z największych producentów palet eur-epal w Polsce. Są znani nie tylko w Polsce, ale również na arenie europejskiej, gdzie dostarczają z powodzeniem swoje produkty.
ODPOWIEDZ