Gadżety na wieczór Panieński

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
andzia
Posty: 21
Rejestracja: 04 wrz 2019, 8:35

Gadżety na wieczór Panieński

Post autor: andzia »

Jakie gadżety na wieczór kawalerski i panieński najlepiej zakupić ? Widziałam ciekawe propozycje na https://pannaikawaler.pl , ale już sama nie wiem co wybrać. Może coś doradzicie konkretnego i fajnego? Może ktoś ma większe doświadczenie w tym temacie niż ja osobiście?
Awatar użytkownika
graczol
Posty: 16
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:52

Re: Gadżety na wieczór Panieński

Post autor: graczol »

Zalezy jakie zabawy planujecie haha
Awatar użytkownika
anula
Posty: 176
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Re: Gadżety na wieczór Panieński

Post autor: anula »

Jeśli planujecie wyjść na wieczór kawalerski do jakiegoś klubu, np tutaj https://hustlerclub.pl/wieczory-kawalerskie/ to nie widzę sensu zakupu żadnych dodatkowych gadżetów. Na miejscu będą czekać na was atrakcje, o których z pewnością nie zapomnicie i wybawicie się tak, jak nigdy dotąd :)
Miłoszewski

Re: Gadżety na wieczór Panieński

Post autor: Miłoszewski »

anula pisze: ↑29 wrz 2020, 17:38 Jeśli planujecie wyjść na wieczór kawalerski do jakiegoś klubu, np tutaj https://hustlerclub.pl/wieczory-kawalerskie/ to nie widzę sensu zakupu żadnych dodatkowych gadżetów. Na miejscu będą czekać na was atrakcje, o których z pewnością nie zapomnicie i wybawicie się tak, jak nigdy dotąd :)
I można to spokojnie połączyć z New Orleans. Ten sam właściciel ale trochę różne kluby. Hustler bardziej niegrzeczny. Możliwość przejechania między jednym a drugim :) A teraz maja promocję i wejścia do obu są bez opłat. Dodatkowo w New Orleans do każdego zakupionego open baru, jedno wybrane danie z karty gratis. Całkiem fajne promocje mają.
Śnieżka

Re: Gadżety na wieczór Panieński

Post autor: Śnieżka »

Jak na razie żadne kluby nie wchodzą w grę, a wieczór kawalerski odbyć się powinien. Przecież to ostatni dzień "wolności" Pana Młodego. Doskonała okazja do spotkania w męskim gronie. Proponuję poszukać inspiracji na stronie https://www.blueapart.pl/blog/62/jak-zo ... nad-morzem
ODPOWIEDZ