Kompleksowy projekt wnętrza

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
Leszek87
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2021, 18:01

Kompleksowy projekt wnętrza

Post autor: Leszek87 »

Zgłaszaliście się kiedyś do biura projektowego, żeby ustalić, jak miałoby wyglądać wnętrze waszego mieszkania lub domu? Słyszałem, że niektóre z tego typu biur oferują projekty wnętrz online. Moim zdaniem to bardzo wygodna opcja i sam chętnie bym z niej skorzystał. Mam tylko nadzieję trafić na naprawdę doświadczoną ekipę.
Awatar użytkownika
Eryk
Posty: 20
Rejestracja: 22 lis 2019, 15:47

Re: Kompleksowy projekt wnętrza

Post autor: Eryk »

Kiedy kupowałem na stronie pracowni architektonicznej MG Projekt wybrany projekt, konkretnie "Sosenka" widziałem że prowadzą też bloga i forum...
Można tam uda się coś znaleźć na temat wnętrz! Ich projektanci są bardzo pomocni i konkretnie odpowiadają na pytania i wątpliwości ;)
Łucia

Re: Kompleksowy projekt wnętrza

Post autor: Łucia »

My remontowaliśmy dom po rodzicach i zależało nam by wnętrza zaprojektował ktoś ze świeżymi pomysłami. Zdecydowaliśmy się na pomoc pani Sandry Mayer - https://mayer.org.pl/ . Wnętrza wyszły świetnie - nawet nie przypuszczałam, że w sumie kilkudziesięcioletni dom można tak super urządzić. Każdy pokój dopasowany jest do swojego mieszkańca, wygodny i elegancki. Kuchnia - świetnie rozplanowana. Jestem bardzo zadowolona i polecam biuro projektowe pani Sandry.
ODPOWIEDZ