pomoc architekta

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
arianna
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:27

pomoc architekta

Post autor: arianna »

Czy przy budowie domu lub urządzaniu czy to mieszkania czy domu korzystaliście z pomocy architekta ? My chcemy się w tym roku budować, ale te wszystkie gotowe projekty jakoś całkowicie mi nie odpowiadają. Zdecydowanie bardziej wole skupić się na pomocy architekt Poznań http://www.palladium.com.pl/ . Widziałam, ze projektują też wnętrza wiec wszystko było by gotowe za jednym razem.

ćwiczenia ems poznań
Awatar użytkownika
Ela012
Posty: 149
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:22

Re: pomoc architekta

Post autor: Ela012 »

Jeśli chcemy żeby wnętrze było urządzone według najnowszyh trendów i z wykorzystaniem fajnych udogodnień, to na pewno pomoc architekta będzie nieoceniona (np. http://pixels.com.pl/). Profesjonalista, który na co dzień zajmuje się wykonywaniem projektów wie co się sprawdza w praktyce i jak łączyć ze sobą poszczególne elementy i dekoracje. W ten sposób wnętrze będzie piękne i spójne.
:)
Awatar użytkownika
trevor
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:40

Re: pomoc architekta

Post autor: trevor »

Nie każdy z nas posiada umiejętności aranżowania wnętrza od A do Z lub też nie dysponuje odpowiednią ilością czasu potrzebnego na szukanie inspiracji, materiałów oraz na dopasowywanie do siebie mebli, kolorów ścian czy dodatków. Dlatego nie raz pomoc architekta wnętrz jest naprawdę nieoceniona. Zatrudniając taką firmę jak np. Abrys z Lubonia (tu przykłady aranżacji - https://www.abrys.net/) można być spokojnym o to, że mieszkanie będzie wyglądało jak żywcem wzięte z katalogu wnętrzarskiego. Architektci cały czas dokształcają się w kwestii urądzania wnętrza, śledzą na bieżąco zmieniające się trendy w modzie dzięki czemu ich projekty zapewniają, że mieszkanie będzie innowacyjne, nowoczesne ale i przede wszystkim funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu.
Nie dziw się, jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody.
Awatar użytkownika
Savil
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 18:56

Re: pomoc architekta

Post autor: Savil »

To jest kwestia w której Ci nie pomożemy. Tylko Ty możesz znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Wszechświat wymaga, by wszystko miało swego obserwatora. W przeciwnym razie przestanie istnieć.
Awatar użytkownika
Jasmine
Posty: 74
Rejestracja: 12 mar 2019, 5:56

Re: pomoc architekta

Post autor: Jasmine »

Moim zdaniem nie zawsze pomoc architekta przy urządzaniu mieszkania jest potrzebna. Zupełnie inaczej natomiast wygląda ta kwestia, jeżeli bierzemy pod uwagę budowę domu. Na szczęście w takich pracowniach jak MG Projekt znajdziemy wiele ciekawych propozycji domów, a dodatkowo mamy możliwość skorzystania także z fajnych konkursów, jak chociażby https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 , w ramach których możemy wygrać atrakcyjne nagrody:).
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 126
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:05

Re: pomoc architekta

Post autor: Malina »

Podczas projektowania wnętrza pomoc architekta często jest nieoceniona. Tak naprawdę samodzielnie ciężko jest zaprojektować wnętrze tak, by całość byłą spójna i funkcjonalna. Jeśli nie macie pomysłu na wystrój swojego mieszkania to zerknijcie tu. To strona biura projektowego prowadzonego przez panią Joannę Kłusak. Pani Joanna do każdego klienta podchodzi indywidualnie, bada jego potrzeby względem aranżacji i dobiera najciekawsze rozwiązania. Ponadto pomaga w wyborze materiałów wykończeniowych oraz dodatków do wnętrza. Może tez polecić zaufanych fachowców, którzy wykończą mieszkanie zgodnie z projektem.
Awatar użytkownika
alizacy
Posty: 120
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:40

Re: pomoc architekta

Post autor: alizacy »

Ja osobiście nie wyobrażam sobie stawiać domu czy go urządzać bez pomocy architekta. Nie mam żadnej wiedzy w tym temacie, ani umiejętności, nie wspominając już o czasie. Jeśli jesteście w podobnej do mnie sytuacji to tu https://kael.eu/architektura macie sprawdzony namiar na dobrych architektów, którzy działają na terenie warszawy
ODPOWIEDZ