Zabudowa wnęk Warszawa

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
cyprian71
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2020, 10:39

Zabudowa wnęk Warszawa

Post autor: cyprian71 »

Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad zleceniem komuś stworzenia zabudowy wnęk w jednym z pokojów w moim mieszkaniu. Jest w nim mało miejsca, więc chciałbym maksymalnie je wykorzystać. Co możecie powiedzieć na temat firmy fcts.pl? Polecacie ich?
Awatar użytkownika
kazimierz-63
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:39

Re: Zabudowa wnęk Warszawa

Post autor: kazimierz-63 »

Najlepszy wykonawca, na jakiego mogłeś trafić. Specjalizują się nie tylko w zabudowach wnęk, ale i zabudowach kuchni, a także w produkcji solidnych mebli, których nie znajdziesz w popularnym salonie meblowym. Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
mariusz35
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2020, 12:16

Re: Zabudowa wnęk Warszawa

Post autor: mariusz35 »

Prace remontowe wykonywane w regularnych odstępach czasu zapewniają długowieczność i świetną cenę / jakość nieruchomości. Do najczęstszych należą wymiana okien czy wymiana drzwi. Jednak remont to nie tylko podstawowe skojarzenia. Porządnie wykonany remont z pewnością doda wartości do danej nieruchomości. W trakcie sprzedaży można przywołać te niewątpliwe atuty, co nie tylko uzasadni ewentualną wyższą cenę ale także nakłoni do zakupu potencjalnego nabywcę. Warto zauważyć, że prezentacja plusów na pierwszym spotkaniu, podczas prezentacji nieruchomości z pewnością pomoże w sprzedaży. Najbardziej podnoszące wartość nieruchomości prace remontowe to takie prace jak rozbudowa domu lub przybudówka czy nawet hydroizolacja piwnic.
Awatar użytkownika
wood44
Posty: 17
Rejestracja: 20 wrz 2020, 14:12

Re: Zabudowa wnęk Warszawa

Post autor: wood44 »

Też właśnie poszukuję mebli do swojego świeżo kupionego mieszkania. Myślicie, że warto zajrzeć do ch domoteka? Widziałam na ich stronie, że jest tam całe mnóstwo sklepów, ale mimo tego, że już od kilku lat mieszkam w Warszawie jeszcze tam nie byłam. Ale wydaje się dobrym miejscem, na mieszkaniowe zakupy :)
ODPOWIEDZ