dalsza edukacja

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
arianna
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:27

dalsza edukacja

Post autor: arianna »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek menedżer imprez kulturalnych i sportowych: http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 314,54,259 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
mili898
Posty: 149
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: dalsza edukacja

Post autor: mili898 »

W nauce bardzo pomoże Wam pomóc platforma https://odrabiamy.pl/ Tam znajdziecie wszystkie informacje na temat tego, w jaki sposób się uczyć. Są też dodatkowe zadania na Waszym poziomie, aby wykonywać w swoim domu. Ja myślę, że taka strona to świetna opcja, aby wiele się nauczyć. Polecam Wam serdecznie się zainteresować.
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

Re: dalsza edukacja

Post autor: petrova »

Czy ktoś z Was studiował na DSW we Wrocławiu? Znalazłam u nich kryminologię i mocno się zastanawiam nad zapisaniem się, czesne w sumie wychodzi niedrogo a kierunek idealny dla mnie.
Awatar użytkownika
janlipa
Posty: 26
Rejestracja: 05 lip 2019, 18:17

Re: dalsza edukacja

Post autor: janlipa »

Moim zdaniem najlepiej uczyć się praktycznych umiejętności.
Awatar użytkownika
cezaryt
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:25

Re: dalsza edukacja

Post autor: cezaryt »

studia we Wrocławiu są super! Zobacz co można tam robić: https://studenckiwroclaw.weebly.com/
Awatar użytkownika
elfik12
Posty: 196
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:58

Re: dalsza edukacja

Post autor: elfik12 »

Teraz to każdy się zastanawia co wybrać, żeby potem z otrzymaniem pracy nie było problemu. Dlatego wybór kierunku studiów jest bardzo ważny. Gdybyście w Warszawie szukali dobrej uczelni to wiele kierunków na czasie oferuje Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania http://www.wseiz.pl/pl/ . Nowością jest na przykład informatyka, kierunek jak najbardziej na czasie. Najlepiej to samemu zerknąć, co ta uczelnia oferuje.
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 69
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: dalsza edukacja

Post autor: Pilcia »

Jestem zdania, że warto aczkolwiek jeżeli masz już konkretnie ustalony kierunek zawodowy w którym chcesz się rozwijać, ponieważ ja zdecydowałam sie zostać Technikiem Weterynarii i w systemie zaocznym może i nauka trochę czasu trwa, a dokładnie 2 lata (natomiast było warto). Do tego mają bardzo dobrze przygotowany plan nauki i nauczycieli chętnych do przekazywania wiedzy. Ja śmiało polecam, bo uzyskałam kwalifikacje zawodowe i teraz mogę spełniać się w zawodzie który daje mi spełnienie i nadal jest moją pasją.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: dalsza edukacja

Post autor: paskan »

Przeglądam ofertę https://www.proedukacja.edu.pl/mikolow.html i najgorsze, ze maja tyle kierunkow ze nie wiadomo co wybrac...
jakie kierunki sa najczessciej wybierane i czy w ogole po maturze ktos chodzi na takie kursy czy od razu celuje w studia jak sadzicie?
Awatar użytkownika
małaaa
Posty: 62
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:12

Re: dalsza edukacja

Post autor: małaaa »

Warto się uczyć i dążyć do wyznaczonych celów. Jak w ostatnim czasie można było zauważyć jak systemy edukacji się naprawdę zmieniły. Na ten temat możecie poczytać sobie chociażby tutaj https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... -oswiatowa . Chociażby liceum ogólnokształcące będzie trwało 4 lata, a nie 3.
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: dalsza edukacja

Post autor: Żona »

Na pewno warto się również zatroszczyć o znajomość języków obcych. Dzisiaj jest to bardzo ważne. Warto się uczyć nie tylko języka angielskiego, ale równie i innych. Co powiecie na kurs języka włoskiego organizowany przez https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ki/wroclaw? Mi szczerze powiedziawszy zawsze się ten język bardzo podobał ;)
Awatar użytkownika
greece1
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2019, 8:38

Re: dalsza edukacja

Post autor: greece1 »

petrova pisze: ↑24 cze 2019, 23:23 Czy ktoś z Was studiował na DSW we Wrocławiu? Znalazłam u nich kryminologię i mocno się zastanawiam nad zapisaniem się, czesne w sumie wychodzi niedrogo a kierunek idealny dla mnie.
Nie znam miejsca, o którym piszesz, ale jeżeli chodzi o Kryminologię i kryminalistykę, to taka specjalność jest u mnie na uczelni. Możesz o niej przeczytać na stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... nalistyka/. Ja co prawda wybrałam studia prawnicze, jednak słyszałam o niej naprawdę mnóstwo pozytywnych opinii. Koniecznie sobie to sprawdź.
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Re: dalsza edukacja

Post autor: finka125 »

Bez wątpienia, wielu paniom, marzy się kurs kosmetyczny, który pozwoli im na zdobywanie wiedzy i konkretnych umiejętności. Stąd też warto w tym temacie się rozwijać i działać. Wykorzystaj w takim razie https://asedukacja.pl/oferta/kursy-kosmetyczne i zyskaj wiedzę, która w tym zawodzie jest niezbędna.
Awatar użytkownika
Kepler
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2019, 9:18

Re: dalsza edukacja

Post autor: Kepler »

Według mnie jak najbardziej warto się stale edukować.
Silver Service - pranie tapicerki meblowej.
Awatar użytkownika
DorotaRy
Posty: 18
Rejestracja: 02 lut 2020, 18:21

Re: dalsza edukacja

Post autor: DorotaRy »

Ciekawa dyskusja się tu wywiązała. Myślę, że nie warto jednak patrzeć tylko pod kątem konkretnego tytułu, ale umiejętności i wiedzy jaką zdobędzie się wybierając dany kierunek. A czy warto wziąć pod uwagę Kryminologię i Kryminalistykę?Oczywiście! Znam wiele zadowolonych studentek tej specjalności https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/l ... inalistyka którą studiują na Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie
Awatar użytkownika
dropp
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: dalsza edukacja

Post autor: dropp »

Ja bardzo chciałabym iść na studia związane z chemia. Przede mną jeszcze matura więc staram się przygotować do niej jak najlepiej. Specjalnie na maturę rozszerzoną z chemii zamówiłam książki https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-chemia-2020 dzięki ktorym mam nadzieję że uda mi się zdać z jak najlepszym wynikiem.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 55
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:30

Re: dalsza edukacja

Post autor: carmen »

Ja zrobiłam licencjata z zarządzania a teraz od października jestem na podyplomówce na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Kierunków jest sporo ale ja postawiłam na zarządznie prawem medycznym. Jest okej - ciekawe zajęcia, fajni wykładowcy, wysoki poziom. Nauki jest sporo no ale w końcu o to chodzi.
Awatar użytkownika
Flaminga
Posty: 134
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:08

Re: dalsza edukacja

Post autor: Flaminga »

Bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiedniego liceum. Do takich moich zdaniem zalicza się Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie. Tam poziom jest wysoki i zdawalność matur również na wysokim poziomie punktowym. Teraz na studiach jest rywalizacja, trzeba dobrze napisać maturę, by dostać się na wymarzony kierunek. Innej drogi nie ma.
Awatar użytkownika
zośka
Posty: 77
Rejestracja: 20 maja 2019, 9:39

Re: dalsza edukacja

Post autor: zośka »

Oby tylko były chęci do tej dalszej edukacji, wybór uczelni i kierunków studiów jest naprawdę różnorodny. Może kogoś zainteresują studia administracyjne w warszawie , są to studia I stopnia, trwają 3 lata. Jak dla mnie warto stawiać na edukację, zdobywanie odpowiedniego wykształcenia.
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Re: dalsza edukacja

Post autor: finka125 »

Najważniejsze to iść za głosem swojej intuicji i tego, co tak naprawdę w przyszłości chcemy robić. Jeśli od zawsze czułaś/czułeś powołanie do nauki, warto w takiej sytuacji zadbać o to, aby rozwijać swoje możliwości w tym temacie! Studia pedagogiczne Warszawa to najlepsza z możliwości jakie obecnie są dostępne na rynku. Sprawdź zatem jak wygląda rekrutacja i same studia na https://wsp.edu.pl/ ta są wszystkie szczegółowe informacje.

rekord prędkości na rowerze szosowym
Awatar użytkownika
faron
Posty: 122
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:36

Re: dalsza edukacja

Post autor: faron »

Ja mam malutkie dzieci, ale chce im dać jak najlepszy start na przyszłość... Dlatego zastanawiam na jakie zajęcia je zapisać. W internecie odkryłam ostatnio placówkę ABC Kids Club http://abckidsclub.pl/o-abc/ , która oferuje wszechstronne warsztaty edukacyjne dla dzieci, nawet językowe. Zastanawiam się czy nie wykupić tam semestru.
Awatar użytkownika
malkolm
Posty: 154
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:02

Re: dalsza edukacja

Post autor: malkolm »

W sprawie edukacji dla dorosłych to dobre liceum i szkoła policealna w Warszawie mieści się na Noakowskiego - Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 https://cku1.edu.pl/ Mają tam bardzo dobry poziom nauczania.

małopolska informacje
Awatar użytkownika
schummjordon
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2020, 17:40

Re: dalsza edukacja

Post autor: schummjordon »

Edukacja powinna zostać przez nas dobrze zaplanowana. Warto się edukować.
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: dalsza edukacja

Post autor: vizzka »

To ważne by zdobywać wykształcenie. ja sama jestem po studiach medycznych a konkretnie po fizjoterapii :P ze znalezieniem pracy problemu nie było ale to też zasługa odpowiedniej edukacji i wysokiego poziomu uczelni na której byłam ( Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie). Jak interesują Was tego typu kierunki jak fizjoterapia, pielęgniarstwo czy położnictwo to zdecydowanie polecam :)
marysia

Re: dalsza edukacja

Post autor: marysia »

Moje dziecko jest studentem kierunków medycznych , bardzo lubi ten kierunek . Do nauki zaopatrza się w podręczniki pomocne które kupuje tutaj https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki ... _1994.html . W sklepie tym znajdziemy wiele książek z każdej dziedziny .
Kolla
Posty: 160
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:55

Re: dalsza edukacja

Post autor: Kolla »

Ja ze swojej strony polecam kurs angielskiego w szkółce https://www.great-online.pl/. Mój język i wymowa z dnia na dzień się poprawiają. Efekty super. W krótkim czasie można zdobyć ogromną wiedzę i sprawność językową.
ędfhg

Re: dalsza edukacja

Post autor: ędfhg »

Ja po studiach postanowiłem że będę się dalej kształcił w moim zawodzie którym jest grafik, tutaj https://cgwisdom.pl/ właśnie wykupiłem sobie kursy grafiki projektowej i zamierzam się tym też zajmować, oferować to moim klientom w przyszłości. Mają tam profesjonalne kursy, tanio.
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Re: dalsza edukacja

Post autor: finka125 »

Warto także stawiać na rozwijanie pasji u Twojego dziecka. Niech będzie miało coś dla siebie, co spełni jego oczekiwania i potrzeby. Przykładem może być tutaj kwestia doboru elementów. Jeśli Twoje dziecko odnajduje się bardzo mocno w pracach plastycznych postaw na https://papierowo.pl/kleje czyli kleje szkolne oraz inny asortyment konieczny w tworzeniu prac plastycznych.
jaśka

Re: dalsza edukacja

Post autor: jaśka »

ja tez właśnie zaczęłam zauważać, że moja córka jest niesamowicie uzdolniona plastycznie, zobaczymy w którą stronę to pójdzie ale jestem szczerze szczęśliwa, pomyśleć, że zaczęło się od tomek i przyjaciele kolorowanka
pitają

Re: dalsza edukacja

Post autor: pitają »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://randkuj.my/nowy-sacz/randki
Śnieżka

Re: dalsza edukacja

Post autor: Śnieżka »

faron pisze: ↑20 cze 2020, 13:19 Ja mam malutkie dzieci, ale chce im dać jak najlepszy start na przyszłość... Dlatego zastanawiam na jakie zajęcia je zapisać. W internecie odkryłam ostatnio placówkę ABC Kids Club http://abckidsclub.pl/o-abc/ , która oferuje wszechstronne warsztaty edukacyjne dla dzieci, nawet językowe. Zastanawiam się czy nie wykupić tam semestru.
Rozmaite zajęcia dla dzieci znajdziesz w https://kidos.pl/zajecia/warszawa . A co najważniejsze możesz tam wykupić miesiąc zajęć lub pójść jednorazowo. Jak się dziecku spodoba to zostaje, jak nie to można szukać czegoś innego.
Tołek

Re: dalsza edukacja

Post autor: Tołek »

W rzeczywistości, to jest dość trudne, aby uzyskać dobre wykształcenie teraz i wszyscy na ogół dobrze o tym wiedzą. Dlatego też staram się tego szukać, zdobycie dobrego wykształcenia jest teraz najlepszą rzeczą w mojej firmie, aby później tego nie żałować. Tak myślę.
Anną

Re: dalsza edukacja

Post autor: Anną »

Niestety, nie wszyscy dobrzy nauczyciele i wszelkiego rodzaju szkoły. Dlatego zacząłem szukać bardziej doświadczonych nauczycieli i nadal udało mi się znaleźć tych facetów i ich korepetycje biologia. Mają doskonałe programy i dobrze wiedzą, jak kształcić różnych ludzi. Naprawdę widzę wynik i doskonale rozumiem, że jest to świetna opcja. Pomyślałem, że tego właśnie potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Ruddzia
Posty: 79
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:14

Re: dalsza edukacja

Post autor: Ruddzia »

W przypadku dzieci najważniejsze jest to jaką szkołę wybierzecie tak myślę. Te potrafią się ogromnie od siebie różnić, poczytajcie sobie opinie o nauczycielach. Ja mieszkam w Gdańsku więc mogę sobie pozwolić na wybór. I tak wybrałam - prywatna szkoła Te Vizja, lepiej wybrać się nie dało. Angielskiego dużo, matematyki też. Atmosfera jest tu super.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: dalsza edukacja

Post autor: mayczak »

A to może macie do polecenia jakieś fajne i ciekawe piórniki? Mnie na razie najbardziej spodobał się piórnik potrójny. Wiele ofert sprawdzałam i jedną z lepszych była ta oferta, która dostępna jest online. Sprawdźcie sobie, bo to dobra jakość, za świetną cenę. Bo wydaje mi się, że jest ona najważniejsza.
Awatar użytkownika
Hubert78
Posty: 478
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: dalsza edukacja

Post autor: Hubert78 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakosci szkole podyplomową. Chętnie poznam wasze opinie https://www.ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc/ Chętnie poznam wasze opinie na temat. Czy warto robic kursy podyplomowe? Z chęcią poznam wasze zdanie i porady.
Kąśliwa

Re: dalsza edukacja

Post autor: Kąśliwa »

Od przedszkola do liceum wszystko można załatwić w Warszawskiej placówce Te Vizja. Opcja wydaje się spoko co nie? Moja córka jest tu na razie w przedszkolu ale już bardzo mi się to podoba, to jak wygląda tu nauka, zabawa i ogólne podejście do kwestii rozwoju dzieci.
zbigniew22223ą

Re: dalsza edukacja

Post autor: zbigniew22223ą »

Podoba mi się bardzo ciekawy wątek. Jeszcze dzisiaj będę musiał powiedzieć mojemu kumplowi o tym wątku. Mojego kumpla ten wątek na pewno bardzo zainteresuje.
__________________________________________________________________________
złote zaproszenia na ślub
aankaa

Re: dalsza edukacja

Post autor: aankaa »

A tutaj https://efc.edu.pl/programy/edukacja-in ... je-uzyskac już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Dowiecie się tam w jakie sposób można uzyskać granty dla szkół oraz czym w ogóle są. Jest tam sporo cennych i praktycznych informacji.
Maślak

Re: dalsza edukacja

Post autor: Maślak »

Jeśli myślisz o dalszej edukacji w jakimś kierunku to polecam może jakieś kursy? Ja poszłam na chemia od podstaw online https://chemmaster.pl/ . Dzięki temu bardziej rozumiem chemię i wiem że chce iść na studia medyczne. Chcę pomagać innym i to jest mój cel.
Awatar użytkownika
mrdaisy
Posty: 309
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:06

Re: dalsza edukacja

Post autor: mrdaisy »

Świetne pomoce edukacyjne w postaci map czy wsparcia merytorycznego w egzaminach dla dzieci i młodzieży można znaleźć na tej stronie internetowej: https://demart.com.pl/ . Jeśli szukacie odpowiedniej opcji na wysokiej jakości edukację, to moim zdaniem warto sięgnąć do oferty tej firmy, a na pewno nie będziecie rozczarowani.
Kassia

Re: dalsza edukacja

Post autor: Kassia »

Jeśli chcesz nauczyć się języka francuskiego, warto rzucić okiem na https://www.kochamwakacje.pl/jezyk-francuski Znajdziesz tam kursy, które pomogą Ci opanować ten piękny i romantyczny język.
ODPOWIEDZ