Dobry psycholog dziecięcy

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
miluś
Posty: 52
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:49

Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: miluś »

Polecam psychologów dziecięcych z Centrum Futurum w Łodzi: http://centrum-futurum.pl/ . Leczę u nich moją córkę i jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do tematu. Warto się bliżej zapoznać z ich ciekawą ofertą.
Awatar użytkownika
domek1
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2019, 1:43

Re: Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: domek1 »

Jak dziecko potrzebuje pomocy psychologa to na pewno trzeba wybrać odpowiedniego, który będzie miał podejście do dziecka i przed którym ono się otworzy. W PsychoMedic w Łodzi jest wielu specjalistów, którzy będą w stanie pomóc i delikatnie rozmawiać z dzieckiem.
Awatar użytkownika
mrdaisy
Posty: 310
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:06

Re: Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: mrdaisy »

Sama niedawno poszukiwałam psychologa dla swojej siostry, jednakże stwierdziłam, ze psychiatra będzie lepszym rozwiązaniem. Dostałyśmy receptę do wykupienia i kilka lekarstw znalazłam tutaj : https://ktomalek.pl/quetiapin-neurophar ... ub-4500354 Przyznam, ze to bardzo ciekawa strona, na której możecie znaleźć wiele interesujących pozycji.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 55
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:30

Re: Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: carmen »

Na pewno nie warto lekceważyć takich problemów i dobrze jest jak najszybciej skonsultować się z dobrym psychologiem. Ja szczerze polecam tych z poradni pani Olgiu Rymkiewicz we Wrocławiu. Prowadzą też poradnię online. Nowoczesne metody leczenia, niewygórowane ceny.
Awatar użytkownika
malaaa9899
Posty: 65
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:54

Re: Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: malaaa9899 »

Ja akurat szukam psychiatry i chyba będę musiała skontaktować się z kliniką w Łodzi pod tym numerem 42 644 44 44 i zapytać, czy mają również możliwość przyjęcia dziecka na wizytę. Wydaje mi się, że tak, ale lepiej dopytać, ponieważ chciałabym, aby dziecko trafiło pod opiekę sprawdzonego i doświadczonego lekarza.
Kamińka

Re: Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: Kamińka »

Tutaj znajdziesz wielu świetnych psychologów dziecięcych z całej polski https://wetalk.pl Kontakt jest online tekstowo lub wideo, dzięki czemu dziecko będzie się czuło swobodniej i na pewno będzie dla niego to zdecydowanie mniejszy stres. Mój syn korzystał z ich wsparcia i bardzo mu pomogli z jego problemami.
Przemysław

Re: Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: Przemysław »

Oczywiście, że tak. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zawsze sięgali po jak najlepsze wsparcie psychologiczne. Na pewno warto zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i samemu przekonać się, dlaczego tyle osób leczy się w Psychomedic. To sprawdzone miejsce, w którym śmiało możecie szukać pomocy.
Kaśkaa23

Re: Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: Kaśkaa23 »

Tak, taka opieka mogłaby być bardzo korzystna dla Waszych dzieci. Właśnie dlatego dobrym pomysłem byłoby na pewno zorientowanie się w takich tematach, jak chociażby przyczyny anoreksje i ich wpływ na zdrowie. Dzieciaki mogą w ten sposób odreagowywać stres, więc musicie być na to uważni.
KarinaMa

Re: Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: KarinaMa »

Być może masz gorszy czas w życiu, dlatego też warto byłoby pomyśleć o wsparciu dobrego terapeuty. Akurat teraz można przec internet umówić się do kliniki psychomedic.pl, więc po prostu zajrzyj do https://psychomedic.online/ i zorientuj się, jak może Ci to pomóc. To może być dla Ciebie najlepszym wsparciem w powrocie do formy. 
Sławomir

Re: Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: Sławomir »

Mogę Wam wszystkim polecić usługi, z których sam korzystam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony - terapia dla par . Na stronie znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego Mazowieckiego Stowarzyszenia Psychologicznego.
Awatar użytkownika
anula
Posty: 223
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Re: Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: anula »

Z tego co mi wiadomo, to świetnym psychologiem dziecięcym jest https://centrum-terapii.pl/ Znajdziecie tutaj sprawdzonych oraz doświadczonych terapeutów, ktorzy pomoga wyjść z problemów waszym dzieciom.
coco

Re: Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: coco »

Od pewnego czasu szukam psychologa dziecięcego w Warszawie, który pomoże mi z moim synem. Wybór odpowiedniego specjalisty jest trudny, gdyż nie znam się na tym temacie. Jeśli znacie doświadczonego profesjonalistę, proszę o wskazówki. Dokładniej chodzi mi o coś takiego jak terapia behawioralna dla dzieci warszawa. Jeśli ktokolwiek może pomóc, to będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 89
Rejestracja: 04 sty 2019, 11:42

Re: Dobry psycholog dziecięcy

Post autor: lusia »

Możesz też spróbować porozmawiać z psychologiem. Świetną poradnią psychologiczną jest Pomarańczowe Ja. Oferują między innymi grupy wsparcia poznań: https://www.terapiapoznan.pl/grupy-terapeutyczne/ . Zachęcam do zapoznania się z ich stroną.
ODPOWIEDZ