Kurs na prawo jazdy

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
MniejszaNiz
Posty: 94
Rejestracja: 12 kwie 2019, 14:21

Kurs na prawo jazdy

Post autor: MniejszaNiz »

Jeśli planujecie rozpocząć kurs na prawo jazdy to polecam zerknąć tutaj https://www.automobilklubpolski.pl/
Atrakcyjne ceny i super instruktorzy
Awatar użytkownika
alniria
Posty: 79
Rejestracja: 02 wrz 2020, 8:54

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: alniria »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą szkołą nauki jazdy, w której będziemy się przygotowywać do egzaminu państwowego. Jeżeli mieszkacie w Olsztynie to polecam wam ośrodek szkolenia kierowców TEST http://testosk.pl/ Tam pracują doświadczeni instruktorzy, którzy na pewno wam pomogą.
Baśka

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Baśka »

W sumie moim zdaniem każdy powinniem mieć prawo jazdy, kategoria b. Kraków ma świetną szkołę http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... ategoria-b myślę, że każdego nauczą. Nigdy nie wiadomo, kiedy nam się przyda w życiu jazda samochodem, ale czym wcześniej zrobimy tym lepiej. Moja mama późno zrobiła i teraz żałuje, bo uwielbia jeździć.
Awatar użytkownika
marek
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2019, 7:50

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: marek »

To prawda, teraz prawko to podstawa, ja też postanowiłem sobie je zrobić jakiś czas temu i wypytałem kolegów gdzie są najlepsze kursy, polecili mi Motostart na Racławickiej i się faktycznie nie zawiodłem, dobrze przygotowują do egzaminu i w miarę szybko można zrobić taki kurs
Leżakowacz

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Leżakowacz »

W Częstochowie jest świetna szkoła OSK Progress państwa Przybylskich https://www.oskprogress.pl. Pan Przybylski był w zeszłym roku Instruktorem Roku w Częstochowie, a to już o czymś świadczy. W ogóle tam pracują bardzo fajni instruktorzy, mili i potrafiący doskonale wszystko wytłumaczyć. Dla mnie plusem było też to, że mogłem wjechać na plac manewrowy WORDu, to też mi dało pogląd na to, jak później będzie wyglądał mój egzamin.
wołkakarola

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: wołkakarola »

Po kursie w Akademii Dobrego Kierowcy egzamin zdałam za pierwszym razem i muszę powiedzieć, że czułam się dobrze przygotowana. W trakcie kursu instruktor pokazał mi krytyczne skrzyżowania w Opolu przez co w trakcie egzaminu nie bałam się że mnie zaskoczą.
Awatar użytkownika
Bestia
Posty: 108
Rejestracja: 17 wrz 2019, 12:07

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Bestia »

W Poznaniu jest bardzo dobra szkoła - Zdaj Prawko, która oferuje doskonałe kursy za przystępną cenę. Nauczyłem się dzięki nim wszystkiego co potrzebne do tego, by bezpiecznie jeździć autem.

rysunek złożeniowy karmnika
Żromek

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Żromek »

Akurat w Poznaniu to mogę polecić szkołę Autodrive https://autodrive.com.pl/home/. Super ludzie, pełen profesjonalizm. Mój instruktor był zawsze punktualny i poświęcał czas tylko mi, a od kumpli słyszałem, że w niektórych szkołach instruktorzy w trakcie jazd załatwiają swoje prywatne sprawy. Dla mnie to nie do pomyślenia, w końcu to ja płacę za ten czas. Wybrałem tę szkołę ponieważ ma plac manewrowy blisko ośrodka WORD, co oznaczało jazdę po trasach egzaminacyjnych praktycznie za każdym razem. Dało mi to dużą pewność na egzaminie i oczywiście zdałem bez problemów.
ODPOWIEDZ