laweta

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Jaś99

laweta

Post autor: Jaś99 »

Cześć, powiedzcie mi która firma zajmuje się pomocą drogową. Popsuł mi się samochód i nie wiem która laweta Bielsko-Biała mi pomoże. Liczę na Waszą pomoc w tej kwestii. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście jeszcze takiej potrzeby?

system bramowy
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: laweta

Post autor: Żona »

A skoro już mowa o lawetach, to czy wiecie, jak powinien wyglądać montaż wyciągarki samochodowej na lawecie? Ja czytałam o tym na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/poradnik/post/ ... na-lawecie. Jeśli i Was to ciekawi, to polecam zajrzeć :)
koza

Re: laweta

Post autor: koza »

nie zdecydowanie bardziej niż laweta potrzebna była wulkanizacja. Uszkodziłam oponę tak poważnie że o dalszej podróżny nie mogło być mowy. Zaczęłam więc poszukiwania wulkanizatora w sieci. Na szczęście na stronie https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-katowice-24-h/ znalazłam firmę świadczącą usługi mobilne w tym zakresie. Panowie podjechali z całym koniecznym sprzętem i na miejscu uporali się z problemem. Z tego co wiem firma ta świadczy również usługi pomocy drogowej więc warto sprawdzić to na stronie.
urban

Re: laweta

Post autor: urban »

Jeśli szukacie sprawdzonej firmy, która oferuje usługi napraw pojazdów lub możliwość transportowania pojazdów, to z pewnością warto skorzystać z ofertyhttps://bauto.pl/naprawy-mechaniczne/ . Firma z Białegostoku oferuje usługi na najwyższym poziomie i obsługuje okolice miasta. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej podanej powyżej.
ODPOWIEDZ