Przygotowanie do porodu

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Malvinka
Posty: 46
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33

Przygotowanie do porodu

Post autor: Malvinka »

Dużo przeglądam internetu i czytam na temat porodu i wychowania dziecka w pierwszych jego dniach, tygodniach życia. Porad jest tu bardzo dużo. Jednak zastanawiam się czy może nie zdecydować się na pomoc szkoły rodzenia http://centrum-mam.pl/ Tu pracuje wielu świetnych specjalistów, przede wszystkim osoby czynne zawodowo, mające na co dzień kontakt z kobietami w ciąży. Taką wiedzę ciężko dostać w internecie.
Awatar użytkownika
Farelka
Posty: 222
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:28

Re: Przygotowanie do porodu

Post autor: Farelka »

Warto znac takie miejsca i osoby ktore przygotuja nas do roli rodzica. Niestety nie kazda para moze zalozyc rodzine - problem bezplodnosci staje sie coraz czestszy. Dotyczy to nie tylko kobiet ale i mezczyzn - sporo moze zalezec tutaj od trybu zycia, przebytych chorob itp. Dlatego warto sie badac https://gameta.pl/diagnostyka-nieplodno ... -nasienia/ aby w razie wystapienia komplikacji zdrowotnych zastosowac odpowiednie srodki leczenia
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Przygotowanie do porodu

Post autor: Żona »

Najpierw trzeba się przygotować do samej ciąży. Na stronie https://www.mustela.pl/mustela-blog/1-t ... darz-ciazy możecie sobie poczytać, jak wygląda pierwszy jej tydzień ;) Polecam, sądzę, że taka lektura powinna Was zainteresować, jeśli planujecie mieć dziecko ;)
Awatar użytkownika
roletka
Posty: 160
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:29

Re: Przygotowanie do porodu

Post autor: roletka »

Oj, lista potrzebnych rzeczy to jest długa. Bardzo dobrą marką jeśli o kosmetyki chodzi jest https://www.lansinoh.pl/ , są naturalne i organiczne, mamy je chwalą. Na tej stronie też znajdziecie produkty przy karmieniu potrzebne jak wkładki laktacyjne, laktatory i inne rzeczy. Te ostatnie to już do szpitala najlepiej zabrać.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 109
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:07

Re: Przygotowanie do porodu

Post autor: kozi44 »

kup sobie elektroniczną nianie. Widzialam takie w ofercie tego sklepu https://topgadget.pl Cenowo całkiem ok, a jakosć wydaje się byc dobra. Młodej mamie taka pomoc sie przyda
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 43
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:51

Re: Przygotowanie do porodu

Post autor: foxi »

Czas przed porodem to szczególny okres w życiu przyszłej mamy.Warto ten czas poświęcić na przygotowanie do przyjścia na świat naszego dziecka oraz do samego porodu. Jednak w tym czasie także powinny panie zadbać o siebie.Skóra przyszłej mamy wymaga szczególnej troski – a kluczowym czynnikiem, sprzyjającym zapobieganiu rozstępom, jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego balsam dla kobiet w ciąży to jest to czego potzreba skórze przyszłej mamy.
daśka

Re: Przygotowanie do porodu

Post autor: daśka »

A co było dla was najważniejsze w całej ciąży?
Awatar użytkownika
zośka
Posty: 77
Rejestracja: 20 maja 2019, 9:39

Re: Przygotowanie do porodu

Post autor: zośka »

Tak naprawdę wszystko jest ważne jakby tak pomyśleć. Chociaż jak tak teraz pomyślę, to najważniejsza była decyzja o bankowaniu krwi pępowinowej w Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. To czy wybiorę takie śpioszki czy inne, to żaden problem. A komórki macierzyste są pomocne w leczeniu około 80 chorób, takich ciężkich. Więc powiem tak, są rzeczy ważne i najważniejsze - zdrowie.
łapka

Re: Przygotowanie do porodu

Post autor: łapka »

w kwestii przygotowania do porodu to uwazam,ze lepiej zawczasu miec wybrany szpital :) ja rodzilam w Warszawie w szpitalu Medicover, to byl bardzo dobry wybór, zarówno ja jak i dziecko bylismy otoczeni bardzo dobra opieka
Radna

Re: Przygotowanie do porodu

Post autor: Radna »

Jedną z kluczowych zalet procedury ICSI jest możliwość szczegółowego badania i selekcji plemników przed przeprowadzeniem mikroiniekcji. Ta staranna selekcja pozwala na zwiększenie szans na zapłodnienie zdrowej komórki jajowej i rozwój zdrowego zarodka. Strona https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... owej-icsi/ zawiera szczegółowe informacje na temat procesu selekcji plemników, co jest niezwykle ważne dla zrozumienia całego procesu leczenia.
ODPOWIEDZ