Studia

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
abbać

Studia

Post autor: abbać »

Ja sama sprawdzam, czy Mazowiecka Uczelnia Medyczna to dobry kierunek dla mnie, ale na razie coś to słabo widzę. Wydaje mi się, że nie będę w stanie sama pokierować tym wszystkim i muszę od Was się dowiedzieć, czy wszystko jest w porządku. Pomożecie?

faktoring niewłaściwy
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Studia

Post autor: Żona »

Studia oczywiście są bardzo ważne, ale moim zdaniem oprócz nich ważna jest również znajomość języków obcych. Myślę, że warto sobie dodatkowo zrobić kurs angielskiego. Na stronie internetowej profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski/online możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, które, jak widać, oferuje takie kursy również w wersji on-line.
vęcka

Re: Studia

Post autor: vęcka »

Ja zdecydowałam się rok temu na studia na MUM właśnie i nie żałuję :) wybrałam pielęgniarstwo więc dość wymagający kierunek ale jestem spokojna bo już po pierwszym roku zajęć wiem, ze dobrze mnie tu przygotują. Ciekawe wykłady, dużo ćwiczeń, wykładowcy też w porządku :)
BernadettaŚ

Re: Studia

Post autor: BernadettaŚ »

Właśnie dlatego tak atrakcyjne są studia dualne, które oferuje https://www.ssw-sopot.pl/business-and-languages/ . To połączenie zdobywania wiedzy z umiejętnościami praktycznymi. Dzięki temu kończąc studia mamy już doświadczenie praktyczne, tak często wymagane przez wielu pracodawców.
True

Re: Studia

Post autor: True »

abbać pisze: ↑25 sie 2021, 14:41 Ja sama sprawdzam, czy Mazowiecka Uczelnia Medyczna to dobry kierunek dla mnie, ale na razie coś to słabo widzę. Wydaje mi się, że nie będę w stanie sama pokierować tym wszystkim i muszę od Was się dowiedzieć, czy wszystko jest w porządku. Pomożecie?
Powiem coś z własnego doświadczenia. Jak teraz na początku źle wybierzesz studia, to potem ten problem będzie się ciągnął latami. Taka prawda. Ale jeśli czujesz, ze dobrze wybrałeś t warto też pomyśleć jeśli jesteś w potrzebie o stypendium socjalnym. W tym artykule https://www.lepszestypendia.pl/wniosek- ... a-zmienic/ Świetnie jest opisane co należy zrobić, jakie sa wymagania i dokumenty.
cukrowa20

Re: Studia

Post autor: cukrowa20 »

vęcka pisze: ↑15 wrz 2021, 14:54 Ja zdecydowałam się rok temu na studia na MUM właśnie i nie żałuję :) wybrałam pielęgniarstwo więc dość wymagający kierunek ale jestem spokojna bo już po pierwszym roku zajęć wiem, ze dobrze mnie tu przygotują. Ciekawe wykłady, dużo ćwiczeń, wykładowcy też w porządku :)
Szukam wielu rzeczy, które mogą mnie naprowadzić ogólnie na studiowanie i fajnie, że o takiej uczelni piszesz. Chociaż ja również sprawdzam, co FICO Mum https://ficomum.org/ ma do zaoferowania. Moim zdaniem to również jest bardzo fajna placówka oświatowa.
ODPOWIEDZ