Studia

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
abbać

Studia

Post autor: abbać »

Ja sama sprawdzam, czy Mazowiecka Uczelnia Medyczna to dobry kierunek dla mnie, ale na razie coś to słabo widzę. Wydaje mi się, że nie będę w stanie sama pokierować tym wszystkim i muszę od Was się dowiedzieć, czy wszystko jest w porządku. Pomożecie?
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Studia

Post autor: Żona »

Studia oczywiście są bardzo ważne, ale moim zdaniem oprócz nich ważna jest również znajomość języków obcych. Myślę, że warto sobie dodatkowo zrobić kurs angielskiego. Na stronie internetowej profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski/online możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, które, jak widać, oferuje takie kursy również w wersji on-line.
vęcka

Re: Studia

Post autor: vęcka »

Ja zdecydowałam się rok temu na studia na MUM właśnie i nie żałuję :) wybrałam pielęgniarstwo więc dość wymagający kierunek ale jestem spokojna bo już po pierwszym roku zajęć wiem, ze dobrze mnie tu przygotują. Ciekawe wykłady, dużo ćwiczeń, wykładowcy też w porządku :)
BernadettaŚ

Re: Studia

Post autor: BernadettaŚ »

Właśnie dlatego tak atrakcyjne są studia dualne, które oferuje https://www.ssw-sopot.pl/business-and-languages/ . To połączenie zdobywania wiedzy z umiejętnościami praktycznymi. Dzięki temu kończąc studia mamy już doświadczenie praktyczne, tak często wymagane przez wielu pracodawców.
True

Re: Studia

Post autor: True »

abbać pisze: ↑25 sie 2021, 14:41 Ja sama sprawdzam, czy Mazowiecka Uczelnia Medyczna to dobry kierunek dla mnie, ale na razie coś to słabo widzę. Wydaje mi się, że nie będę w stanie sama pokierować tym wszystkim i muszę od Was się dowiedzieć, czy wszystko jest w porządku. Pomożecie?
Powiem coś z własnego doświadczenia. Jak teraz na początku źle wybierzesz studia, to potem ten problem będzie się ciągnął latami. Taka prawda. Ale jeśli czujesz, ze dobrze wybrałeś t warto też pomyśleć jeśli jesteś w potrzebie o stypendium socjalnym. W tym artykule https://www.lepszestypendia.pl/wniosek- ... a-zmienic/ Świetnie jest opisane co należy zrobić, jakie sa wymagania i dokumenty.
cukrowa20

Re: Studia

Post autor: cukrowa20 »

vęcka pisze: ↑15 wrz 2021, 14:54 Ja zdecydowałam się rok temu na studia na MUM właśnie i nie żałuję :) wybrałam pielęgniarstwo więc dość wymagający kierunek ale jestem spokojna bo już po pierwszym roku zajęć wiem, ze dobrze mnie tu przygotują. Ciekawe wykłady, dużo ćwiczeń, wykładowcy też w porządku :)
Szukam wielu rzeczy, które mogą mnie naprowadzić ogólnie na studiowanie i fajnie, że o takiej uczelni piszesz. Chociaż ja również sprawdzam, co FICO Mum https://ficomum.org/ ma do zaoferowania. Moim zdaniem to również jest bardzo fajna placówka oświatowa.
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Re: Studia

Post autor: finka125 »

A co powiesz na szkoła policealna bytom ? Znajdziesz wszelkie informacje o nich na stronie https://elpax.pl/szkola-policealna/ gdzie wszystko jest wyszczególnione i bardzo konkretnie opisane. Na pewno będzie to dobry krok w kierunku odpowiedniego wykształcenia, które obecnie jest postrzegane jako bardzo korzystne. To szczególnie dobry pomysł dla osób ceniących niezależność i działanie.
koronka

Re: Studia

Post autor: koronka »

Zastanawiacie się co robić po studiach licencjackich? Można rozważyć studia na https://www.podyplomowka.edu.pl/o-nas . Ich studia podyplomowe dla nauczycieli oferują doskonałą okazję do kontynuowania nauki w trybie online bez egzaminu końcowego. Można także skorzystać z oferty raty 0% na opłaty na studia, co jest na pewno korzystne
wincka

Re: Studia

Post autor: wincka »

Wspominaliście wcześniej o MUM, też słyszałam wiele dobrego na temat tej szkoły wyższej. Natomiast myślę, że warto dodać, że od jakieś czasu działają jako Warszawska Akademia Medyczna. Są nawet uważani za pierwszą ( w skali kraju) niepubliczną uczelnię medyczną akademicką. To duże wyróżnienie.
felcia88

Re: Studia

Post autor: felcia88 »

na WAM jest też wiele ciekawych kierunków studiów podyplomowych jak osteopatia czy terapia integracji sensorycznej, terapia ręki. Jest w czym wybierać :) a z racji tego, ze uczelnia cieszy się bardzo dobrą renomą to i ze znalezieniem pracy w zawodzie nie ma potem najmniejszych problemów.
Awatar użytkownika
mrdaisy
Posty: 259
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:06

Re: Studia

Post autor: mrdaisy »

Jeśli chodzi o mnie, muszę wybrać odpowiednie studia w przyszłym roku. Znalazłam fascynującą uczelnię pod tym linkiem: ultswiecie.edu.pl. Moim zdaniem warto tam zajrzeć, ponieważ mają szeroką gamę kierunków i atrakcyjne ceny. Jeśli poszukujesz odpowiedniej uczelni, zdecydowanie polecam tam zajrzeć.
ODPOWIEDZ