Studia

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Domanaa
Posty: 110
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Studia

Post autor: Domanaa »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Studia

Post autor: paskan »

Moim zdaniem kierunek studiów powinno się wybierać zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Dla mnie to ogrodnictwo ponieważ w mojej rodzinie mamy taką pasję i bardzo mi z tym dobrze. Teraz zagłębiam się w temat https://www.swiat-konopi.pl/00-skunk.html czyli feminizowanych nasion marihuany oraz tematów związanych z uprawą i pielęgnacją. Wiem, że ta roślina pomogła i nadal pomaga wielu milionom ludzi na świecie!
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Studia

Post autor: Żona »

A czy ktoś z Was studiuje lub studiował taki kierunek jak lingwistyka? Na stronie http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/stud ... la-biznesu czytałam sobie trochę o nim, jak się okazuje lingwistykę można studiować między innymi w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Program tego kierunku bardzo mi odpowiada, zawsze lubiłam uczyć się języków obcych. Czy możecie mi napisać, jak jest na takich studiach? Czy poziom jest bardzo wysoki?
Awatar użytkownika
Loren
Posty: 34
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:11

Re: Studia

Post autor: Loren »

A czy są tu może osoby, które studiują we Wrocławiu i mogłyby mi doradzić w sprawie mieszkania lub akademika dla mojej siostry, która zaczyna studia w październiku?
Namierzyłyśmy już ten akademik las.com.pl/ i fajnie, że mają opcję wynajmu mikroapartamentów z własną łazienką.
Ceny też są w porządku, miesięczna oplata za taki standard bardzo nam odpowiada. Czy z Ołbina, gdzie jest akademik jest w porządku transport na Politechnikę?
Awatar użytkownika
openera
Posty: 87
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: Studia

Post autor: openera »

Ja jak już to orientuję się w sprawie warszawskich uczelni i mogę polecić tę - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie . Oferuje bardzo ciekawe, przyszłościowe kierunki na wydziałach ekologii oraz zarządzania. Zwłaszcza ciekawie wygląda informatyka i specjalizacja w programowaniu aplikacji
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: Studia

Post autor: mayczak »

openera pisze: ↑27 sie 2019, 19:13 Ja jak już to orientuję się w sprawie warszawskich uczelni i mogę polecić tę - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie . Oferuje bardzo ciekawe, przyszłościowe kierunki na wydziałach ekologii oraz zarządzania. Zwłaszcza ciekawie wygląda informatyka i specjalizacja w programowaniu aplikacji
Jak Warszawa to tylko studia na https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/l ... -zarzadcza. Ja studiuję tam kierunek finanse i rachunkowość ze specjalnością rachunkowość finansowa i zarządcza. Mega ciekawy! Dużo praktycznych umiejętności. Od zawsze wiedziałam, że mój umysł ścisły pokocha rachunkowość! To była świetna decyzja z tym kierunkiem, a uczelnia bardzo przyjazna. Wykładowcy pomocni. Nigdy nie spotkałam się z brakiem empatii albo opryskliwością. Atmosfera jest genialna!
Awatar użytkownika
Ela012
Posty: 149
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:22

Re: Studia

Post autor: Ela012 »

Studia są bardzo fajnym czasem w życiu i warto je przeżyć jak najwydajniej i najciekawiej. W tym celu zamiast mieszkać na stancji lepiej jest wybrać mieszkanie dla studenta Kraków. W takich miejscach bardziej odczuwa się studia, można poznać więcej osób i nawiązać więcej przyjaźni i znajomości. Do tego również dochodzi wspólna nauka czy imprezowanie :D
:)
Marlena457
Posty: 16
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:36

Re: Studia

Post autor: Marlena457 »

Wybór studiów to bardzo poważna decyzja, która z pewnością będzie miała wpływ na przyszłość młodego człowieka. Według mnie niemalejącą popularnością cieszą się studia prawnicze. Jeśli ktoś decydowałby się na tę ścieżkę kształcenia, to polecam Wyższą Szkołę Prawa we Wrocławiu - https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... ie-studia/. Zapewnia ona profesjonalne przygotowanie do wybranego zawodu. Oferuje ciekawe specjalności, a także organizuje liczne praktyki zawodowe i staże, co według mnie jest dużą zaletą tej uczelni. :)
Awatar użytkownika
Koral
Posty: 12
Rejestracja: 26 lis 2019, 10:51

Re: Studia

Post autor: Koral »

No tak, studia są ważnym elementem rozwoju. Ja studiowałem fizjoterapię. Polecam każdemu, bardzo przyszłościowy i rozwojowy kierunek. Do tego naprawdę ciekawy. A podczas studiów i teraz do pracy zaopatruję się na https://fizjomix.pl/ Mają tam duży wybór niezbędnych produktów. Np. taśmy tapingowe czy podręczniki dla terapeutów. Naprawdę polecam, sam korzystam :) Mnóstwo przydatnej i solidnej wiedzy, popartej badaniami. Jeśli chcecie się kształcić i szkolić w tym kierunku, taki podręcznik to fantastyczna sprawa. A mają ich oczywiście znacznie więcej :)
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: Studia

Post autor: agawosia33 »

ooo Koral to witaj w klubie :) Ja jestem właśnie na fizjo i powiem Ci szczerze, ze jestem zachwycona :) gdzie studiowałeś ? bo ja jestem na II roku na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie :) fajny poziom, mnóstwo praktyki, ciekawi wykładowcy. też mi się wydaje, że dla tego typu specjalistów praca zawsze się znajdzie :)
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 93
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:59

Re: Studia

Post autor: Karol221 »

Wybór studiów jest bardzo trudnym wyborem. Ja bardzo długo się zastanawiałem jakie wybrac i w końcu zdecydowałem się na architekturę. Oprócz zdobytej wiedzy znalazłem też sobie hobby ponieważ po zakńczeniu studiów postanowiłem że będę kolekcjonować naklejki na legitymację a zamawiam je na stronie https://naklejkinalegitymacje.com Polecam
Awatar użytkownika
newbie
Posty: 62
Rejestracja: 28 kwie 2019, 22:31

Re: Studia

Post autor: newbie »

Jeśli interesują ciebie studia ekonomiczne, to możesz wybrać zarządzanie hr Takie działy zawsze znajdują się w trochę większych firmach. Zresztą dobry kadrowiec przyda się w każdej firmie.
Awatar użytkownika
bohater_domu
Posty: 17
Rejestracja: 19 sty 2020, 14:36

Re: Studia

Post autor: bohater_domu »

Podobny kierunek do zarządzania w hrze jest psychologia w zarządzaniu, przygotowuje bardziej do stanowisk managerskich, do zarządzania zespołami itp. https://vizja.pl/studia-wyzsze/psycholo ... ,wk12.html
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 150
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:46

Re: Studia

Post autor: Andrzej1 »

Jasne, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie znacznie rozsądniej zorganizować tego typu kwestie. Zamiast tracić długie lata na studiach, powinniście raczej wybrać uczelnię, w której będziecie w stanie połączyć efektywną naukę ze zdobywaniem praktycznych umiejętności. Na pewno warto zajrzeć do Centrum Kształcenia Podyplomowego i Rozwoju Biznesu i tam sprawdzić ich kierunki. Na mnie robi to spore wrażenie.
Awatar użytkownika
Nokori
Posty: 16
Rejestracja: 06 lut 2020, 18:23

Re: Studia

Post autor: Nokori »

Ja uwielbiam żeglarstwo https://nautix.pl/dzwony-zeglarskie
Awatar użytkownika
malkolm
Posty: 154
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:02

Re: Studia

Post autor: malkolm »

Ja studiowałem zarządzanie na WSGE http://wsge.edu.pl/index.php/prawo-urzednicze w Józefowie, to bardzo dobra uczelnia. Po zarządzaniu nie będziecie mieć problemów ze znalezieniem pracy, to od lat popularny, zdecydowanie wart uwagi kierunek. Ja szybko po skończeniu studiów znalazłem pracę w zawodzie.
Awatar użytkownika
Kitty
Posty: 11
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:16

Re: Studia

Post autor: Kitty »

Psychologia generalnie jest bardzo ciekawym kierunkiem studiowania, więc taka psychologia w zarządzaniu tym bardziej. Uczy jak zarządzać ludźmi, jak ich doceniać, motywować, nagradzać. Miła robota w przyszłości:)
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Re: Studia

Post autor: finka125 »

Wybór studiów to podstawa w pięciu się na sam szczyt kariery. Ważne jest również wybranie konkretnej uczelni, która spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź ofertę http://www.pswbp.pl/ czyli uczelni wyższej z Białej Podlaski, która jest otwarta na nowoczesne rozwiązania, przy jednoczesnym stawianiu na wysoką jakość przekazywanych treści.

neo jacket
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 23
Rejestracja: 07 sie 2020, 10:37

Re: Studia

Post autor: malutka_alutka »

A w ogóle - jak wyglądają studia psychologiczne? Czy jest trudno się dostać, a potem utrzymać? Jestem bardzo ciekawa, co macie na ten temat do powiedzienia.
Awatar użytkownika
schummjordon
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2020, 17:40

Re: Studia

Post autor: schummjordon »

Studia należy dobierać pod kątem własnych zainteresowań.

cimco stripax
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 23
Rejestracja: 07 sie 2020, 10:37

Re: Studia

Post autor: malutka_alutka »

Co do studiów - czy istnieje może jeszcze szansa na to, że rekrutacja na studia wsb nlu nadal trwa? Albo jest dodatkowa jakaś? To moje marzenie, a przegapiłam parę terminów!
Awatar użytkownika
runolfsson.dejuan
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2020, 12:46
Lokalizacja: Lublin

Re: Studia

Post autor: runolfsson.dejuan »

Studia są ważnym etapem w życiu każdego, to czas nauki ale też poznawania nowych ludzi.
Awatar użytkownika
Sakura221
Posty: 37
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:46

Re: Studia

Post autor: Sakura221 »

Był czas gdy myślałam o psychologii. Nie poszłam, ale zdarza mi się czytać czasami portale internetowe typu http://www.psychologiczne.warszawa.pl/. Często można znaleźć na takich stronach ciekawe artykuły.
Awatar użytkownika
vovin
Posty: 120
Rejestracja: 16 kwie 2020, 22:09

Re: Studia

Post autor: vovin »

Ja z kolei doradzić mogę zarządzanie, to niezmiennie wart uwagi kierunek, po nim praca zawsze jest. Studia kończyłem w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie pod Warszawą. Tu macie stronę uczelni: https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia Bardzo dobrze mi się tam studiowało, to świetna uczelnia, z dobrą kadrą i wysokim poziomem nauczania. Mają dużo ciekawych kierunków, poczytajcie sobie na stronie.
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: Studia

Post autor: vizzka »

Gdybyście zdecydowali się na studia medyczne to polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie https://mum.edu.pl/. Sama jestem tu na fizjoterapii i uważam, ze uczelnia reprezentuje bardzo wysoki poziom, czesne jak na warszawskie warunki też bardzo rozsądne. Ciekawe zajęcia, mnóstwo zajęć praktycznych.
Jagga

Re: Studia

Post autor: Jagga »

Jesli chodzi o MUM to myślę, ze warto tu nieco zaktualizować informacje i dodać, że jakiś czas temu zmienili nazwę :) teraz działają jako Warszawska Akademia Medyczna. Są nawet uważani za pierwszą w kraju niepubliczną uczelnię medyczną akademicką.
ODPOWIEDZ