System ppoż - napęd drzwiowy

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
wólka

System ppoż - napęd drzwiowy

Post autor: wólka »

Witam,
Czy znacie kogoś kto projektuje od a do z systemy ppoż, a także projektuje innowacje do już istniejących? Chodzi nam o wdrożenie napędów drzwiowych? Mamy takie zalecenie, ale nie mamy kompletnie wiedzy w tym zakresie. Polecono nam firmę D+H, znacie?
Gosieńka

Re: System ppoż - napęd drzwiowy

Post autor: Gosieńka »

Hej !
Właśnie znam tylko D+H godną polecenia firmę. Skontaktuj się z nimi widziałam na https://www.dhpolska.pl/systemy/naped-drzwiowy-dds.html, ze w napędach drzwiowych się specjalizują również. W firmie mojego taty wszystko było przez nich projektowane i był mój Ojciec bardzo zadowolony. Jest wymagający jeśli chodzi o system pżarowy i bhp, ponieważ pracował kiedyś w tej profesji.

wałek gumowy dociskowy
TomekŚ

Re: System ppoż - napęd drzwiowy

Post autor: TomekŚ »

Ja polecam stronę https://4ti.com.pl gdzie można znaleźć wszystko co jest potrzebne do bezpieczeństwa w zakładach pracy oraz domu. Ja kupowałem tam system do oddymiania, drzwi przeciwpożarowe oraz akcesoria do swojej firmy. Jestem bardzo zadowolony poziomem obsługo i jakością produktów. Polecam zapoznać się z ofertą. Poza tym oferują też szkolenia z zakresu systemów ppoż oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Wiadomo, że bezpieczeństwo w zakładzie pracy jest na pierwszym miejscu, dlatego wam też polecam zainwestować w nowoczesne rozwiązania
ODPOWIEDZ