Wiercenie geotechniczne

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Copel
Posty: 89
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:15

Wiercenie geotechniczne

Post autor: Copel »

Słyszałem, że to pomiaru przemieszczeń gruntu dobrym rozwiązaniem może być https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/uslu ... echniczne/ . Czy to prawda i korzystaliście kiedyś z takich usług? Mi to wygląda bardzo rzetelnie.
Moc nie musi być nieograniczona, żeby być śmiertelnie niebezpieczną.
Awatar użytkownika
praktyk89
Posty: 142
Rejestracja: 09 kwie 2019, 21:58

Re: Wiercenie geotechniczne

Post autor: praktyk89 »

Jeśli chodzi o odwierty i budowę studni głębinowych to nie ma lepszej firmy z okolic Krakowa niż Naterm https://naterm.pl/ - specjalizują się w odwiertach i wyposażaniu studni. Mają odpowiedni sprzęt i duże doświadczenie w rejonie Krakowa i okolic. Firma wykonuje również odwierty pod pompy ciepła.
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 182
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:08

Re: Wiercenie geotechniczne

Post autor: freddy »

Warto mieć kontakt do sprawdzonej firmy, która zajmuje się wierceniem technicznym. Jeżeli mieszkacie na terenie Dolnego Śląska to polecam wam skontaktować się z http://www.przemwiert.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, którzy się na tym znają.
paweł12

Re: Wiercenie geotechniczne

Post autor: paweł12 »

Jak zamierzasz wiercić głęboko w glebę to polecam zainteresować sie stroną https://fedrecht.pl/skaner-rdzeni-wiertniczych/ jest to firma która wykonuje miedzy innymi skan rdzeni wiertniczych. Na pewno przyda Ci sie ta usługa aby mieć pewność co do bezpieczeństwa całego przedsięwzięcia.
mórowany

Re: Wiercenie geotechniczne

Post autor: mórowany »

Wiercenie geotechniczne, jak i pozostałe usługi typu sondowanie czy ekspertyza zrealizowali dla nas https://www.bugeo.eu/ofirmie.html . Do tematu podeszli niezwykle fachowo a jakość ich usług w pełni sprostała naszym wymogom na tym polu. Nie ulega wątpliwości, iż takie zadania należy powierzać wyłącznie profesjonalistom!
Wzdęty

Re: Wiercenie geotechniczne

Post autor: Wzdęty »

Samo wiercenie jest bardzo ważne i na pewno wykonuje się je również przed budową studni głębinowej. W takiej sytuacji ja chciałbym każdego zachęcić do przeczytania wpisu https://www.dostudni.pl/czego-potrzeba- ... ,b162.html gdzie ten temat został bardzo dokładnie wyjaśniony.
Kwotą

Re: Wiercenie geotechniczne

Post autor: Kwotą »

Kompleksowo geotechniką oraz geologią zajmują się w https://drog-lab.pl/oferta/geotechnika-i-geologia. Firma z doświadczeniem. Przy budowie dróg oraz oczywiście innego rodzaju obiektach budowlanych taka współpraca po prostu jest niezbędna do tego, aby móc spokojnie i co najważniejsze swobodnie budować
ODPOWIEDZ