wysyłka opon

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
dropp
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

wysyłka opon

Post autor: dropp »

Chce wysłać gościowi 2 opony i nie wiem jak przygotować wysyłkę krajową czy najlepiej owijać opony folią? Jaką wybrać firmę kurierską żeby dużo nie płacić? Nadmieniam, że pierwszy raz będę wysyłał opony kurierem. Z góry dziękuje
Awatar użytkownika
alizacy
Posty: 120
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:40

Re: wysyłka opon

Post autor: alizacy »

Jeśli chcesz wysłać opony kurierem to musisz je odpowiednio zapakować, inaczej kurier ich nie weźmie. Ale to nie jest skomplikowana sprawa, informacje odnośnie przygotowania opon do przesyłki znajdziesz bez problemu w internecie
Awatar użytkownika
parma
Posty: 98
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:31

Re: wysyłka opon

Post autor: parma »

Ja pakowałam tylko w strecz i kurier zabrał bez najmniejszego problemu. Jeśli już jesteśmy w temacie opon to wiedzieliście, że na rynku dostępna jest opcja mobilnej wulkanizacji?! Szukałam wulkanizatora i natrafiłam na wulkanizacja sosnowiec . Zadzwoniła, panowie podjechali pod wskazany adres i na miejscu uporali się z usterką. Dla mnie takie rozwiązanie to prawdziwa rewelacja.
jacynaw

Re: wysyłka opon

Post autor: jacynaw »

Stale poszukuje rozwiązań dla mojego biznesu, które pozwolą mi na usprawnienie pracy w mojej firmie. W przypadku wysyłek, warto czytać również wartościowe artykuły na ten temat w internecie. Jeden z nich możecie znaleźć pod linkiem http://www.icotam.pl/uszkodzona-przesyl ... zy-zrobic/ . Warto wiedzieć jak należy postąpić w przypadku zniszczenia paczki.
ODPOWIEDZ