co zrobić gdy deweloper nie usuwa usterek

Konrad_9

co zrobić gdy deweloper nie usuwa usterek

Post autor: Konrad_9 »

Cześć! :)

Gdy deweloper nie usuwa usterek, najlepiej jest zacząć od zbadania, co jest przyczyną problemu. Może to być zły kod, błędne dane wejściowe lub nieprawidłowe ustawienia. Następnie należy skontaktować się z deweloperem i wyjaśnić mu problem. Można również poprosić o pomoc innych deweloperów, aby znaleźć rozwiązanie. W końcu, jeśli to możliwe, należy zaproponować deweloperowi alternatywne rozwiązanie, aby usunąć usterkę.
ludwik

Re: co zrobić gdy deweloper nie usuwa usterek

Post autor: ludwik »

Konrad, przeczytaj poradnik zamieszczony na stronie https://renomabud.pl./blog/zatajenie-in ... uchomosci/ . Dowiesz się się z niego w jaki sposób możesz chronić swoje interesy przed nieuczciwym sprzedawcą nieruchomości w tym deweloperem. Pozyskasz informację o tym, na jakiej zasadzie działa rękojmia i kiedy możesz domagać się remontu na koszt dewelopera a nawet unieważnienia umowy notarialnej. Pozdrawiam.
Jaśko

Re: co zrobić gdy deweloper nie usuwa usterek

Post autor: Jaśko »

Trudno zaprzeczyć, że skup nieruchomości za gotówkę to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących szybko zbyć swoją nieruchomość. Przeglądając różne oferty, natrafiłem na https://kupujemym.pl/ i muszę przyznać, że oferta wydaje się bardzo atrakcyjna. Czy ktoś korzystał z ich usług?
ODPOWIEDZ