Dom na małym osiedlu?

Awatar użytkownika
Iwan
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2022, 21:45

Dom na małym osiedlu?

Post autor: Iwan »

Co sądzicie o domach jednorodzinnych na takich małych osiedlach? Mam na myśli różne inwestycje, których teraz jest coraz więcej, na przykład domy na sprzedaż na Górze Borkowskiej. Według mnie to bardzo fajna opcja mieszkać w takiej lokalizacji, szczególnie z rodziną i dziećmi. Znalazłem ciekawą ofertę, więc będę musiał się nad nią zastanowić. Zdecydowalibyście się? Jestem ciekawy ;)
Dorka

Re: Dom na małym osiedlu?

Post autor: Dorka »

Posiadanie własnego lokum to istotna sprawa, warto rozważyć zakup mieszkania w atrakcyjnych cenach dostępnych na stronie https://primopol.pl/. To renomowany deweloper z ugruntowanym miejscem na rynku, cechujący się wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do klienta.
Gość

Re: Dom na małym osiedlu?

Post autor: Gość »

Myśleliście może o budowie garazu? To pomieszczenie które ma wiele funkcji nie tylko garażowania pojazdu. Polecam poczytać artykuł na stronie https://ravo.waw.pl/garaz-swietna-rzecz/ tam jest właśnie wpis na temat funkcji garażu Poczytajcie.
frankowa

Re: Dom na małym osiedlu?

Post autor: frankowa »

Bardzo atrakcyjne osiedle z domami powstaje w Krakowie na osiedlu Skwer Harmonia, są w zabudowie szeregowej i kosztują praktycznie tyle co większe mieszkanie więc myślę że jest to opcja do rozważenia jak ktoś nie jest zdecydowany i ma ograniczony budżet
maryśkaa

Re: Dom na małym osiedlu?

Post autor: maryśkaa »

Sama myślę o tym by wybrać lokale użytkowe od dewelopera warszawa https://asbud.com/lokale-uzytkowe/ . Ogólnie z tego co widziałam to firma posiada świetną ofertę i co ważne zawsze można tutaj liczyć na profesjonalne doradztwo obsługi
Awatar użytkownika
Iga
Posty: 34
Rejestracja: 08 sty 2019, 14:15

Re: Dom na małym osiedlu?

Post autor: Iga »

Bardzo ważne jest to, aby jak najszybciej wykryć różne nieprawidłowości związane z budową domu. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce to najlepiej zajrzeć tutaj: https://bieglyrzeczoznawca.pl/ , gdzie znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
ODPOWIEDZ