Inwestowanie w nieruchomości

Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 150
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:46

Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Andrzej1 »

Nad czym się tutaj zastanawiać? Jeśli planujecie inwestycje w nieruchomości, to na pewno powinniście podejść do tego tematu w racjonalny sposób. Wystarczy postawić na takie warsztaty jak http://wiwn.pl/ dzięki czemu będzie Wam o wiele prościej uzyskać satysfakcjonujące Was korzyści z Waszych inwestycji. Pomyślcie nad tym już teraz.
Awatar użytkownika
gano
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:03

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: gano »

wydaje mi się, że inwestowanie w nieruchomości zawsze się opłaca i warto to robić. jeśli tylko ma się taką możliwość i finanse na to pozwalają to zdecydowanie trzeba. na nieruchomościach rzadko kiedy się traci a raczej tylko zyskuje
Awatar użytkownika
gano
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:03

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: gano »

a wracając jeszcze do tematu nieruchomości - polecam poczytać sobie ten poradnik https://relist.pl/rynek-nieruchomosci/ - jeśli się interesujecie tematem to na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - solidna dawka wiedzy na czasie związanej właśnie z tą gałęzią rynku
sliwka1

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: sliwka1 »

Inwestowanie w nieruchmości wymaga od ciebie dużej motywacji i sprytu. Czasami możesz podejśc do tego manipulacyjnie ja skorzystałem z tych porad https://www.finansowo.priv.pl/jak-manipulowac-ludzmi-metody-manipulacji/ i po paru rozmowach byłem już wprawionym inwestorem. Nie wysztkie intersy były dealami życia, ale tak bywa niestety. Bez silnej psychiki się nie obejdzie w takim zawodzie. Nieruchomości mogą być i często są ciężkim tematem, ale nie ma co się poddawć tylko trzeba iść przed siebi i korzystać z wszytskie co może pomóc.
janina43

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: janina43 »

Wszystko zależy od naszych potrzeb. Warto jednak wziąć pod uwagę również najem instytucjonalny, zamiast kupno mieszkania, ponieważ jest to świetna możliwość dla osób, które nie mają zdolności kredytowej. Tutaj https://katowice.mdr.pl/ możecie znaleźć mieszkania na wynajem instytucjonalny.
mateo123

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: mateo123 »

Jeśli chcesz zakupić nieruchomość, zadbaj o to, aby znajdowała się ona po opieką odpowiedniego zarządcy. Najlepiej takiego, który będzie ekspresowo reagować na potrzeby mieszkańców. W Warszawie dobrymi opiniami cieszy się http://www.per-modum.pl/ - zarządza zarówno lokalami mieszkalnymi, jak i komercyjnymi.
qassley

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: qassley »

Takie inwestycje są dziś jak najbardziej na miejscu, dlatego zdecydowanie ja bym się w to wszystko po prostu zdecydowała pójść. Dodatkowo mnie zainteresowała aplikacja kryptowalutowa , ale jak na razie to ją sprawdzam. Wiem, że dla mnie to nie będzie łatwe, ale jak najbardziej to jest dla mnie do wypróbowania.
emi399

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: emi399 »

Z inwestowaniem w nieruchomości, szczególnie te zagraniczne wiąże się Inwestycje bezpośrednie . Jest to skomplikowany proces, który warto zostawić pod opieką odpowiednich specjalistów. Myślę, że jak najbardziej warto ich szukać w ofercie profesjonalnych firm doradczych.
ODPOWIEDZ