Budowa dzisiaj

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
Justyna_94
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2022, 4:40

Budowa dzisiaj

Post autor: Justyna_94 »

Kto z Was również buduje się w tym momencie, w tych niestety dość trudnych czasach? Łączę się z Wami w bólu, dlatego, że doskonale wiem co przeżywacie, jestem w tej samej sytuacji. Większość cen niestety jest zdecydowanie wyższa niż początkowo zakładaliśmy, ale np. płytki Porcelanosa udało się kupić w naprawdę świetnej cenie, w salonie łazienkowym Cerdesign. :)
lucka

Re: Budowa dzisiaj

Post autor: lucka »

Akurat budowa domu w dzisiejszych czasach jest bardzo kosztowna. W związku z tym, polecam zajrzeć do tej oferty https://wroclaw.mdr.pl/ . Wiele osób nie może sobie pozwolić na budowę domu, więc lepiej jest wynająć mieszkanie. Dużo osób nie ma nawet zdolności kredytowej, więc nie dostanie kredytu. Warto się zastanowić nad wynajmem instytucjonalnym. Zwłaszcza, że taka forma jest bezpieczna, bo chroni zarówno właściciela, jak i osobę wynajmująca.
justaa

Re: Budowa dzisiaj

Post autor: justaa »

W sumie ja na tym wszystkim to nie znam się za bardzo, ale jednak pod wieloma względami liczę na odpowiednie wskazówki. I pamiętajcie, że jednak to ważne, jakie macie podejście i co sobie w tym względzie ogarniacie. Ja na pewno na świadectwo energetyczne budynku będę patrzeć. Wskazówki w tym względzie są mi koniecznie potrzebne. No i ja mam nadzieję, że coś mi poradzicie.
Piotr 125

Re: Budowa dzisiaj

Post autor: Piotr 125 »

uważam że współczesna budowa domu jest teraz ułatwiona przez szeroki wybór artykułów budowlanych polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz pojemników łopat szpadli pędzli kompresorów cedzaków noży nożyc i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

cybergun tanfoglio gold custom
ODPOWIEDZ