Chemia do posadzek

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Kuraś

Chemia do posadzek

Post autor: Kuraś »

Waszym zdaniem najlepsza chemia do posadzek to? Robię małe rozeznanie, zanim zdecyduję się na zamówienie większej ilości. Co sądzicie o produktach firmy MK-Diament https://mk-diament.pl/oferta/chemia/? Warto im zaufać? Jakich producentów warto jeszcze brać pod uwagę?
osądz

Re: Chemia do posadzek

Post autor: osądz »

Jeżeli chodzi o chemię do posadzek to ciężko mi podpowiedzieć. Zerknij sobie może na stronę RECYNK https://recynk.pl oni są producentem chemii ale cynkowej. Do tego recycling, odbiór. Możesz zadzwonić dopytać, czy mają co Ci potrzebne. :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Piotr125

Re: Chemia do posadzek

Post autor: Piotr125 »

uważam że chemia do posadzek powinna być najlepsza i powinna być do niej zaprawa cementowa polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz donic doniczek pędzli łopat szpadli grabi zapraw suchych listew mat taśm foli profili zapraw suchych szlifierek artykułów szlifierskich ściernych metalowych wełn mineralnych luster podświetlanych żyrandoli i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.com.pl www.chemko.pl
Włodi

Re: Chemia do posadzek

Post autor: Włodi »

Oferując produkty spełniające normy bezpieczeństwa i zdrowia, sklep https://e-higiena24.pl/ jest idealnym wyborem dla placówek medycznych, szkół, restauracji oraz innych obiektów komercyjnych. Ich asortyment pozwala na utrzymanie standardów higieny, które są kluczowe w tych branżach.
ODPOWIEDZ