Czym ocieplić dom

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
Ladyslaw
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2019, 15:09

Czym ocieplić dom

Post autor: Ladyslaw »

Czym ociepliliście swój dom? Ja uważam, że styropian to najlepszy izolator, tylko ważne, żeby był dobrej jakości, jak z https://styro24.pl/. Co o tym sądzicie? Na co wy się zdecydowaliście?
Piotr 125

Re: Czym ocieplić dom

Post autor: Piotr 125 »

uważam że dom najlepiej ocieplić papą styropianem lub dobra by była również wełna mineralna polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz płyt kartonowo gipsowych płytek ceramicznych kotew otulin kolanek gładzi gipsowych pojemników koszy wiaderek szczotek szufelek miarek poziomic i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
leoneczek

Re: Czym ocieplić dom

Post autor: leoneczek »

Jak temat domów i mieszkań to polecam Państwu stronę www.expert-budowlany.pl Piszą o budowach i remontach oraz problemach dnia codziennego. Naprawdę jest co czytać. Dla Państwa wygody zebrano wszystko w jednym miejscu. Bez problemu znajdą Państwo informacje, a wszystko zostało napisane prostym i zrozumiałym językiem. Szczerze zachęcam Państwa do lektury zasobów strony.
jan_rafalski

Re: Czym ocieplić dom

Post autor: jan_rafalski »

Warto pamiętać, że samo docieplenie domu to nie wszystko. Trzeba koniecznie pamiętać o wymianie starej stolarki otworowej i drzwiowej, która może być zródłem ucieczki nawet 40% energii cieplnej. Nowe energooszczędne okna muszą być dobrze zamontowane, z uwzględnieniem techniki ciepłego montażu. Jeśli przymierzacie się do takiej inwestycji, polecam firmę Empol z Wrocławia, które na bardzo duże doświadczenie w produkcji energooszczędnych okien w sprawdzonych systemach Schuco, a ponadto zapewniają profesjonalny montaż. Są naprawdę godni zaufania, oferują bezpłatny pomiar oraz indywidualne doradztwo, gdyby ktoś nie widział, jakie okna zamówić.
Piotr 125

Re: Czym ocieplić dom

Post autor: Piotr 125 »

uważam że dom należy docieplić wełną mineralną styropianem lub płytą kartonowo gipsową polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gwoździ śrub śrubek wiertarek pędzli wałków kotew wełn mineralnych styropianów kontaktów mopów wiaderek beczek narzędzi ogrodniczych wózków kompresorów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ