Mobilne domki a przyczepa

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Mołtor

Mobilne domki a przyczepa

Post autor: Mołtor »

Ja zainwestowałem jakiś czas temu w taki mobilny domek, coś na bazie kontenera, na pewno wiecie o co chodzi. Problem miałem jednak z tym, jak właściwie to przetransportować, jeśli będę chciał zmienić miejsce. Z pomocą przyszła mi firma https://www.boro.info.pl/oferta/ramy-po ... y-kontener która robi przyczepy pod takie właśnie mobilne domki, ale też mogą zrobić wam przyczepę na indywidualne zamówienie. Moja przyczepa jest bardzo solidnie wykonana i spełnia przede wszystkim normy bezpieczeństwa. Cena też niewygórowana. A co wy sądzicie o takiej opcji?
Łukasz54

Re: Mobilne domki a przyczepa

Post autor: Łukasz54 »

Pod takie coś fajnie sprawdzają się kontenery. Np taki https://seabox.pl/kontenery-magazynowe/ kontener magazynowy przy odrobinie umiejętności i fajnym pomyśle można przerobić na całkiem niezły domek mieszkalny, idealny gdzieś na jakąś małą działeczkę albo ogródek. Można zawsze poszukać w internecie jakichś inspiracji
Gość

Re: Mobilne domki a przyczepa

Post autor: Gość »

uważam że mobilne domki można połączyć razem z przyczepą jedno i drugie można pogodzić polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz uszczelek kompresorów lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów donic doniczek podstawek kubków filiżanek talerzy misek garnków patelni ubijaczek durszlaków i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
Głażewiak

Re: Mobilne domki a przyczepa

Post autor: Głażewiak »

Bez względu na to, czy potrzebujesz przyczepy do przewozu towarów, czy specjalistycznej lawety, warto zwrócić uwagę na ofertę dostępną pod adresem https://dedlo.pl/ i ja tak zrobiłem. Ich produkty wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale również trwałością, co jest niezwykle ważne w tej branży.
najaare

Re: Mobilne domki a przyczepa

Post autor: najaare »

Jaki środek do gruntowania drewna polecacie ogólnie? Sama nie wiedziałam za bardzo, co mam z tym zrobić, ale jak już, to śmiało stwierdzam, że warto. No i wiem, że uda nam się to jakoś rozwiązać. Mam nadzieję, że będzie to sensowne?
Beczka

Re: Mobilne domki a przyczepa

Post autor: Beczka »

Dla entuzjastów quadów, którzy chcą bezproblemowo przewozić swój pojazd na wycieczki czy zawody, odpowiednia przyczepa jest absolutną koniecznością. Ważne jest, aby dopasować ją nie tylko do wielkości i wagi quada, ale także do typu terenu, po którym będziemy się poruszać. Znalezienie idealnej przyczepy wymaga przemyślenia i porównania różnych opcji, a pomocny w tym procesie może okazać się artykuł znajdujący się tutaj: https://www.wyobraznia.eu/przyczepa-na- ... h-potrzeb/ który omawia różne modele przyczep i ich zastosowania.
ODPOWIEDZ